Jak správně vybrat kancelářský stůl?

Jak správně vybrat kancelářský stůl?Nedílnou součástí kancelářských prostor je pohodlná židle a psací stůl. Dva zásadní typy nábytku, jež usnadní vaši práci a musí přinášet především maximální komfort a pohodlí. My se dnes budeme věnovat vhodnému výběru kancelářského stolu, u něhož bude radost pracovat.

Několik základních podmínek

V první řadě zmíníme, že pokud pracujete u stolu několik hodin denně, určitě si ho pořiďte v kamenné prodejně, kde si vše vyzkoušíte, což na internetu není dost dobře možné.

Základem všeho je standardní výška 75 cm. V okamžiku, kdy se posadíte ke stolu, měli byste být vzpřímeni a vaše ruce musí doléhat na stůl bez jakýchkoliv výškových výkyvů.

Výrobní materiál kancelářského stolu

kancelarsky stulV tomto ohledu je předkládáno poměrně dost variant, které se odlišují jak svým celkovým vzhledem, tak pořizovacími náklady.

  • Dřevo
  • Laminát či dřevotříska
  • Sklo a kov

Obvykle je barevné provedení stolu vybíráno s přihlédnutím k dalším prvkům v interiéru, jako jsou skříně, kontejnery a židle.

Dostatečná velikost

Rozměry kancelářského stolu je třeba stanovit na základě vašich pracovních potřeb. Pakliže na stole potřebuje mít pouze notebook a psací blok bude vám jistě stačit šíře 150 cm. Jestliže máte daleko více věcí, přizpůsobte velikost svým požadavkům.

Kancelářský stůl může být rovný, rohový, ale také zcela atypický tak, aby vyhovoval především vám a dokonale zapadl do daného interiéru.

Doplňkové příslušenství

Kancelářský stůl, to není jen velká deska a čtyři nohy. Profesionální produkty jsou rozšiřitelné o řadu dalšího úložného místa nebo praktické police. Ať už jsou to pevně přichycené doplňky nebo pojízdné kontejnery, lze si své pracovní místo rozšířit k obrazu svému.

Mějte na paměti to, že se u pracovního stolu musíte cítit dostatečně pohodlně bez jakýchkoliv rušivých elementů. Teprve poté můžete odvádět kvalitní práci.

Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor:imagerymajestic)
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*