Zlepšete se ve sportovní střelbě. Vyzkoušejte kolimátor Holosun AEMS

Zlepšete se ve sportovní střelbě. Vyzkoušejte kolimátor Holosun AEMSPokud se věnujete sportovní střelbě, pravděpodobně vám kolimátory nejsou cizí. Jedná se o drobné zařízení, díky kterému se můžete rychle zlepšit ve střelbě. Jednu z možností přitom symbolizuje kolimátor Holosun AEMS. Co všechno může nabídnout?

Robustní uzavřený koncept

Kolimátor Holosun AEMS rozhodně zaujme na první pohled. Pochlubit se totiž může robustním uzavřeným konceptem a vysokou odolností vůči znečištění. Má odklopné krytky, které chrání optiku kolimátoru před blátem a dalšími nečistotami. Pokud navíc jeho krytky nejsou nijak znečištěné, můžete mířit i přes ně. Jsou totiž plně transparentní. 

Kolimátor je velmi lehký a kompaktní, přitom ale nabízí nadstandardně velké pole záběru. Za tuto skutečnost rozhodně dostává palec nahoru.

Špičkové technologie

Kolimátor se řadí do prémiové řady produktů Holosun, čemuž ostatně odpovídají i použité technologie. U kolimátoru proto najdete solární panel, možnost automatického vypnutí a probuzení pouhým pohybem. 

Zároveň lze u něj velmi jednoduše přepínat osnovu mezi tečkou 2 MOA, tečkou + obrazcem 65 MOA nebo lze zvolit pouze obrazec 65 MOA.

Pro ovládání kolimátoru slouží dvě tlačítka, která najdete na levé straně. Díky své dostatečné velikosti se přitom kolimátor snadno ovládá i s rukavicí. 

Silná stránka? Jednoznačně osnova

Velkou předností tohoto kolimátoru je použitá osnova. Pokud si jej správně nastavíte s ohledem na okolní podmínky, budete si moct užívat krásnou, zřetelnou a ostrou osnovu. Vybrat si přitom můžete z 12 různých úrovní intenzity osvětlení.  

Více informací ze světa kolimátorů najdete na www.holosun.cz.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*