NA VACKOVĚ – nový projekt pro rodinné bydlení v Praze

NA VACKOVĚ – nový projekt pro rodinné bydlení v Praze
Praha jako hlavní město nabízí hned několik výhod. Pro děti větší výběr škol, pro rodiče hlavně šanci na zisk lépe placeného zaměstnání, kromě toho také bohaté možnosti kulturního vyžití a mnoho jiného. V Praze jste neustále v centru dění. Pokud se se svou rodinou chcete přestěhovat právě sem, nesmí vaší pozornosti ujít projekt NA VACKOVĚ. Jeho koncepce je určena právě pro rodiny, které chtějí bydlet v Praze spokojeně. Co nabízí?

dum-zahrada-nabytek.cz_navackove_cz_01

Centrum a spojení s přírodou zároveň

Projekt bydlení NA VACKOVĚ nabídne byty na Žižkově. V této prestižní lokalitě vyrostou v blízkosti ulice Olgy Havlové 3 maximálně pětipatrové budovy, které skvěle zapadnou do stávající zástavby. Velmi příjemné je, že mezi budovami vznikne klidová zóna plná zeleně, takže budou mít rezidenti přírodu na dosah vlastně neustále. Pokud by jim to bylo málo, mohou vyrazit do nedalekého parku Židovské pece, který vybízí ke sportovním aktivitám.

Bude bytů dost?

V rámci projektu vznikne celkem 202 nových bytů. 81 z nich bude mít dispozice 3+kk a k mání budou také jednotky o dispozicích 4+kk, které se zařadí mezi velmi luxusní byty v Praze. Dále rezidence nabídne 85 bytů 1+kk a 26 malometrážních bytů 2+kk. Byty budou mít balkony, terasy a některé dokonce i vlastní mini zahrádky. Vzhledem k oblíbenosti lokality není možné říci, jak rychle byty budou vyprodány. Prodej byl již zahájen a zájem je značný. Jestliže máte v plánu v Praze bydlet, není moc prostoru na rozmýšlení. Dokončení projektu je naplánováno na konec roku 2016 a byty budou připraveny k předání nejpozději 28. 2. 2017.

dum-zahrada-nabytek.cz_navackove_cz_02

Pro kompletní informace se podívejte na bydlení v Praze pro rodiny, najdete zde i kontaktní údaje.

RADA: Byty v městské části Praha Žižkov jsou výhodné i jako investice. Zájem o bydlení v této lokalitě bude vždy velký, protože se jedná o místo blízké centru. Pokud vás investice do nemovitostí zajímá, přečtěte si také tento článek.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*