S párty stanem vám letní přeháňky nepokazí náladu!

S párty stanem vám letní přeháňky nepokazí náladu!Léto je konečně tady, třikrát hurá! Pokud vás v souvislosti s oslavou prvních letních dní napadá grilovačka s přáteli, nezapomínejte, že počasí bývá nevyzpytatelné. Nechceme vás od párty odradit, ale naopak přimět, abyste byli připraveni i na prudkou změnu počasí. A nebudeme si nic nalhávat, letní liják dokáže pokazit každou sešlost. Naštěstí se nabízí praktické řešení, díky kterému vás nepříznivé povětrnostní podmínky nerozhodí. V následujících řádcích vám představíme párty stany!

Jak vybrat párty stan dle způsobu využití?

Párty stany se hodí na akce všeho druhu. Využívají se při větších událostech jako firemní prezentace, svatby, promoce, oslavy jubilea, ale stejně dobře poslouží i při odpoledním posezení v úzkém kruhu přátel.

Párty stan snoubí dvě základní funkce – slouží jako designový doplněk exteriéru a zároveň vás ochrání před deštěm i ostrým sluníčkem. Jakmile začnou padat trakaře, jednoduše se schováte pod přístřešek a budete pokračovat v tom, co zrovna děláte. Vzhledem k univerzálnímu charakteru můžete párty stan využít na cokoliv. Nevyžaduje žádné stavební úpravy a nezáleží na tom, jestli ho postavíte na rovné zatravněné ploše, na dlažbě nebo jiném pevném povrchu.

dum-zahrada-nabytek_cz_party-s-production_cz_01

Praktické jsou bočnice, které lze spustit v případě deště nebo silnějšího větru. Jakmile se počasí umoudří, bočnice v mžiku zvednete.

Párty stan poslouží i jako mobilní skladiště

Prodej párty stanů zažívá boom. Nedají na ně dopustit rodiny s dětmi, studenti, soukromé firmy a organizace. Není divu, jsou moderní, praktické, cenově dostupné a navíc je lze využít i jako ukládací prostor. Máte-li na zahradě stavební materiál (nebo cokoliv jiného), který by mohl znehodnotit déšť, jednoduše ho obstavíte párty stanem. Snadné a elegantní řešení, nemyslíte?

dum-zahrada-nabytek_cz_party-s-production_cz_02

Tip na závěr

Chystáte-li se na větší akci, v rámci které se neobejdete bez gigantického přístřešku, bude vám nápomocná půjčovna párty stanů. Pořizovací cena velkých konstrukcí, které poskytnou prostor pro desítky lidí, není zanedbatelná. A není jediný důvod investovat do velkého stanu, který využijete jen jednorázově.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*