Finální projekty E.ON Energy Globe se týkají i bydlení. Hlasujte o vítězi a vyhrajte skvělé ceny

Finální projekty E.ON Energy Globe se týkají i bydlení. Hlasujte o vítězi a vyhrajte skvělé ceny

Podpořte vítěze populární ekologické soutěže E.ON Energy Globe. Staňte se nedílnou součástí čtrnáctého ročníku, do jehož finále se dostala šestice těch nejlepších. Jejich nápady mimochodem souvisí také s bydlením. Přesně takový je letošní E.ON Energy Globe, o jehož vítězích můžete rozhodnout právě vy.

Nová pravidla dala vzejít novým finalistům

Ekologická soutěž, za kterou stojí společnost E.ON je dlouhodobě známá. V letošním roce navíc přišla drobná úprava pravidel, takže do finální šestice se dopracovaly projekty odlišného charakteru. Jejich výsledek je však stejný. Je to ochrana přírody v maximální možné míře.

Rozhodnutí o finalistovi pak závisí na vás. Volit můžete ze šesti projektů, které v podstatě stojí na pomyslném stupni vítězů. Jste to vy, kdo určí, jaký z nich si odnese hlavní výhru v hodnotě 300 000 Kč. Ty peníze mohou posloužit třeba pro rozvoj vámi zvoleného ekologického řešení.

A nebojte se. Odměny čekají i na hlasující. Může to být let balonem, víkendový pobyt pro dva na chatě v korunách stromů nebo poukázky v hodnotě 2 000 Kč v obchodech Hornbach. Tak neotálejte a hlasujte.

Kdo může vyhrát soutěž E.ON Energy Globe?

Nyní se pojďme zaměřit na finálovou šestici, která bojuje o úplné prvenství. Je to například první energeticky nezávislá obec v Česku. Dále je to úsporné řízení osvětlení Savee, které pomůže i ve starých budovách ušetřit nemalé částky na energiích, revitalizace betonového potočního koryta do podoby protipovodňového parku a biotopu raků v Rokycanech, obalový materiál z hub Myco, který umí nahradit plast i polystyren, čištění odpadních vod v Rybí formou 190 domácích, centrálně monitorovaných čističek, a v neposlední řadě fotovoltaika integrovaná do střešní krytiny. Tak rozhodněte sami, pro koho se ekologická soutěž E.ON Enegy Globe 2022 stane absolutním vrcholem?

Zkuste to být vy, kdo bude alespoň malým přičiněním se společností E.ON podporovat ekologické projekty prospěšné přírodě. I v letošním ročníku budou mít finalisté za patrony slavné osobnosti, což určitě přidává na zajímavosti celého projektu. Pokuste se být i letos u toho.

Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*