Zařizování pokojů v bytě je radost

Zařizování pokojů v bytě je radost

Máte-li děti, pak nedílnou součástí vašeho bytu bude nejspíše také dětský pokoj. Je to útočiště pro děti, jejich oáza klidu na hraní i místo na přípravu do školy. Pochopitelně i děti si přejí mít svoji místnost zařízenou dle jejich vkusu nábytkem, který se jim líbí.

Pokoj pro děti v pestrých barvách

Dětské pokoje oproti obývacímu bývají podstatně menší, takže je nutné tomuto přizpůsobit i výběr vhodného nábytku. Pro děti obvykle vybíráme skříně, stůl i postel ve veselých barvách. Pro chlapce můžeme volit přírodní dřevo v kombinaci s modrou barvou, děvčatům se naopak zavděčíme bílým nábytkem doplněným barvou růžovou. Máme-li dětí více a málo prostoru, osvědčilo se koupit multifunkční patrovou postel, kde kromě místa na spaní dvou dětí jsou i skříňky nebo poličky. Designéři nábytku srší nápady, takže je opravdu z čeho vybírat. Současný sortiment dětských pokojů je velmi bohatý.

Pro studentský pokoj volte přírodní dřevo

Pojďme se společně podívat na studentské pokoje. I teenageři touží mít svůj pokoj vkusně zařízený. Protože se již většinou připravují na svoje budoucí povolání, uvítají hlavně vhodný psací stůl, na který se pohodlně vejde notebook a vše potřebné. Pochopitelně i studenti potřebují spát, takže je důležité vybrat pro ně pohodlnou postel. Pokud bude mít současně i úložný prostor, bude to výhoda navíc, která potěší. Studenti již striktně netrvají na modré či růžové barvě, spíše inklinují k přírodním tónům dřevěného nábytku.

Světlý, nebo raději tmavý nábytek do obývacího pokoje?

Zařídit obývací pokoje bývá občas oříšek. Je třeba účelně využít prostor v místnosti, který máte k dispozici. Současný nábytek je na výběr v mnoha variantách, které uspokojí snad každého zákazníka. Stačí skloubit váš vkus s požadavky vaší rodiny a zvolit si z nabídky to, co se vám zdá nejvhodnější. Jestli si vyberete spíše světlé barvy, nebo dáte přednost těm tmavým, bude hlavně záležet na velikosti místnosti, kterou budete zařizovat.

Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*