Dopřejte si maximální luxus a pohodlí díky našemu povlečení

Dopřejte si maximální luxus a pohodlí díky našemu povlečeníNedílnou součástí zdravého životního stylu je kvalitní spánek. Je velmi důležitý jak pro psychickou, tak i fyzickou pohodu. Vědci ho proto neustále zkoumají a objevují další jeho významy a výhody pro člověka.

Každý ale ví, že klíčem ke spokojenému spánku je především pohodlí, kterého dosáhnete mimo jiné správným výběrem Vašeho ložního prádla. Na trhu je nespočet možností. Jednou z nich je luxusní ložní prádlo vyráběné z těch nejpříjemnějších materiálů, které si popíšeme v následujících odstavcích.

Saténové povlečení – typ MAKO

Luxusní ložní povlečení Mako ze saténu můžete získat v celé řadě barevných a designových provedení. Základem saténu je mercerovaná a česaná bavlna, která vyniká vysokým leskem a vysokou odolností tkaniny proti opotřebení. Díky tomu, že povlečení Mako – satén není nutno žehlit, ušetříte spoustu času.

ložní prádlo saténLuxusní povlečení MAKO Jersey

Tento typ povlečení se vyrábí z těch nejkvalitnějších materiálů, které vám zajistí dokonalou prodyšnost, hebkost a měkkost. Je třeba zmínit, že toto povlečení vyniká velmi dlouhou životností. Stejně jako již zmíněné povlečení Mako – satén se ani povlečení Mako – Jersey nemusí žehlit. 100% čistá bavlna zajišťuje tomuto luxusnímu ložnímu prádlu tvarovou stálost.

ložní prádlo jerseyLuxusní povlečení MAKO – Damašek

Luxusní povlečení Mako – Damašek se dříve vyrábělo z hedvábných či lněných přízí. Dnes se však přešlo k výrobě z mercerované bavlny, která zvyšuje odolnost proti opotřebení, zajišťuje barevnou stálost a zabraňuje vzniku potencionálních barevných skvrn. Toto povlečení se pohybuje v různých cenových relacích. Damaškové povlečení z 100% egyptské vlny se řadí do nejvyšší cenové kategorie, nicméně je nejkvalitnější a nejexkluzivnější svého druhu.

ložní prádlo damašekZázrak jménem hedvábí

Hedvábí pochází z Číny. Jeho historie sahá až 5 000 let do minulosti. Již v těchto dávných dobách bylo hedvábí symbolem jemnosti a luxusu. Pravé, neboli přírodní hedvábí je získáváno z dlouhých vláken z kukel motýla bource morušového, v dnešní době ale existuje i hedvábí umělé vyráběné z textilních vláken. Jednou z jeho nespočtu výhod je umění ochladit tělo v létě a zahřát v zimě. Hedvábná povlečení se pyšní svou pevností, jemností a odolností vůči pachům. K dostání je v mnoha variantách a dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*