Kvalitní kuchyně německé značky Ballerina

Kvalitní kuchyně německé značky BallerinaSpolečnost Ballerina, která má sídlo v Severním Porýní – Vestfálsku, patří k největším výrobcům kuchyní v Německu.  Byla založena roku 1978 a od té doby se jejich výrobní plocha rozrostla na 30 000 m2, což tuto společnost řadí mezi nejmodernější a nejvýkonnější výrobce v tomto oboru. Ročně totiž vyrobí na 25 000 kuchyní a všechny vznikají s maximální precizností.

Vývoj a výroba kuchyní Ballerina se řídí filosofií, že kuchyně by neměla být v domácnosti jen místem, kde se odehrávají nutné a praktické činnosti, ale měla by také poskytovat radost a potěšení. Aby mohla oba tyto požadavky splnit, musí být vizuálně působivá a musí také vynikat svou kvalitou. Společnost  Ballerina produkuje kuchyně s ohledem na potřeby skutečných lidí, a proto jsou tyto výrobky individuálně řešené, nekomplikované a zároveň vhodné ke každodennímu používání. Vaše očekávání, vize a přání dokáže tedy kuchyně od Balleriny beze zbytku naplnit, a to ještě ke všemu za příznivou cenu. Kuchyně Ballerina se kromě našeho, německého a slovenského trhu uplatňuje také v zemích Beneluxu, Švýcarsku i ve Francii.

Kuchyn_ Ballerina 1Přednosti kuchyní Ballerina

Skutečnost, že firma Ballerina má své kořeny v Německu je do jisté míry zavazující zejména v oblasti kvality. V produkci veškerého sortimentu se používají pouze takové materiály, postupy a technologie, které i odborníci tohoto oboru považují za nadstandardní. Pro lepší představu můžeme zmínit několik ukázek zmíněného vyššího standardu. Jsou to například dvířka o síle 22 mm nebo 8mm záda korpusů, jež skříním poskytují extra stabilitu a pevnost. Stálost a odolnost barev je dána 7 vrstvami laku. Tato tvrzení dokládá např. fakt, že produkty společnosti Ballerina byly oceněny certifikátem kvality od zkušebny LGA-Qualitätsservice GmbH a splňují i další přísné normy. Nejdůležitějším ujištěním o kvalitně provedené práci jsou ale tisíce spokojených zákazníků, kterým společnost Ballerina navíc poskytuje 5 let záruky.

Produkty

O programové nabídce kuchyní Ballerina můžeme směle říci, že je pravděpodobně největší na trhu. Zákazníci mají možnost vybírat z více než 250 typů kuchyní a také z pestré palety barev korpusů. Tím však variabilnost nekončí. Materiály, ze kterých jsou vyrobena dvířka, zahrnují desítky variant: dýhy, sklo, břidlice, matné, lesklé a strukturní laky, nerez provedení a dokonce i designová skla Ritzenhoff či madla Swarovski. Zákazníkům, pro které kuchyně představuje opravdové srdce domova, Ballerina nabízí nepřeberné množství funkčních i estetických řešení. Jak je vidět, kuchyně Ballerina je možné navrhnout a přizpůsobit tak, aby vyhovovaly individuálním požadavkům, přáním a potřebám každého zákazníka. Své si najde jak milovník romantického stylu, tak vyznavač čistých linií moderního minimalismu.

Společnost Ballerina dělá maximum proto, aby vyhověla požadavkům dnešního trhu. I proto těžko najdete v tomto segmentu produkt s lepším poměrem mezi kvalitou a cenou. Ballerina sice nepatří, a ani nemůže patřit, k nejlevnějším, ale zároveň se snaží svou cenovou politikou přizpůsobit českému trhu. Výsledkem zmíněné snahy je, že excelentní kuchyně německé kvality se cenově blíží mnoha konkurenčním produktům, které se ale jen obtížně vyrovnávají jejich technické a kvalitativní úrovni.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*