Nové viladomy Dolní Počernice přinášejí nevšední bydlení!

Nové viladomy Dolní Počernice přinášejí nevšední bydlení!To, že v Praze vznikají nové developerské projekty, není žádná novinka. Za pozornost ale stojí především ty, které nad ostatními vynikají provedením a třeba i lokalitou. S jedním takovým projektem vás chceme seznámit. Jedná se o nízkoenergetické byty v Dolních Počernicích a od ostatních projektů se významně liší hned v několika ohledech!

Provedení významně šetří majitelům náklady

Nové viladomy Dolní Počernice mají hned několik výhod, které z nich dělají projekt hodný velké pozornosti. Vynikají hlavně samotným provedením stavby. Domy jsou postaveny v nízkoenergetickém standardu a díky tomu majitelům sníží náklady na vytápění až o úctyhodných 60 %. Domy tvoří železobetonový monolitický kombinovaný systém s keramickým zdivem. Důležitým prvkem jsou i plastová okna se sedmikomorovým profilem.

Několik variant – ty nejkrásnější ale rychle mizí!

V rámci projektu je k mání celkem 53 bytů, je možné vybírat z dispozičních řešení od 1+kk až po velmi prostorné 4+kk. Zájem o nové byty Dolní Počernice je velký, takže se v tomto případě nevyplácí čekat. Pokud máte zájem, začněte jednat co nejrychleji.

dum-zahrada-nabytek.cz_02

RADA – chcete si vzít hypotéku, ale nevíte, co vás čeká? V tomto článku najdete odpovědí na ty nejčastější otázky.

Proč bydlet právě zde?

Viladomy v Dolních Počernicích nejsou výhodné jen z hlediska nízkých nákladů na bydlení. Výjimečné jsou i umístěním. Domy se nachází v nové zástavbě malebné obce, ze které je možné se snadno a rychle dostat do hlavního města. Rezidenti si tedy budou moci užívat klidný život na vesnici ve spojení s přírodou a přitom i všechny výhody velkoměsta. V obci se nachází i veškerá občanská vybavenost, takže ke spokojenosti nebude chybět vůbec nic!

Projekt je dílem developerské společnosti Sekyra Group, a.s., která nabízí například i skvostné byty v Praze 9 za výhodné ceny.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*