Jed na krysy bezpečně zbaví domácnost těchto hlodavců

Jed na krysy bezpečně zbaví domácnost těchto hlodavcůHlodavci jsou častými nezvanými návštěvníky míst, kde se pracuje s jídlem. Nestačí jim najít si stravu ve svém bezprostředním okolí. Pohodlnější pro ně je, když mají potravu k dispozici bez vynaložení velké námahy. Bohužel, tímto nešvarem trpí řada potravinářských provozů nebo obchodů. Dá se tomuto účelně čelit?K práci deratizéra patří především likvidace obtížného hmyzu a hlodavců, jež dokážou znepříjemnit prostředí, do kterého se uchýlí. Mnohdy si však člověk vystačí sám, protože na ojedinělou myš nebo krysu stačí použít mechanickou past, do níž se hlodavec chytí. Ve větších uzavřených prostorách je to horší. Tam už je nutné nastražit pastí více. Účinný v boji proti těmto škůdcům je také jed na krysy v podobě měkké nástrahy. Jedná se o sáčky s obsahem antikoagulantu, který hlodavce bezpečně likviduje. Díky tomu, že působí se zpožděním 3 až 10 dnů, nemohou další členové kolonie krys pojmout podezření, že by se této potravě jako nebezpečné měli vyhnout.

Jed na myši aneb jaký počet nástrah je nejvhodnější?

Jed na myši vás dokáže zbavit obtížných škůdců, kteří nejen ničí potraviny, ale jsou zároveň přenašeči nebezpečných chorob. Pokud instalujete jed do prostředí, kde se zároveň nachází váš domácí mazlíček, je možná lépe použít zároveň deratizační staničku. Je to pro psa nebo kočku bezpečnější, protože nemůže pak dojít k tomu, že by jed pozřeli místo myší.

Jed na potkany, kteří jsou přenašeči infekčních chorob

I když i potkani bývají v domácnosti chováni jako domácí mazlíčci, mohou být zároveň velmi nepříjemnými návštěvníky. Bohužel, nedomestikovaní, venkovní potkani mohou přenášet ptačí chřipku, paratyfus nebo Weilovu žloutenku. Jedná se tedy o nemoci, o které není co stát. I z tohoto důvodu je občas nutné přikročit k tomu, že se k jejich hubení použije jed na potkany.

Jste již rozhodnutí, jakým způsobem budete likvidovat hlodavce u vás doma?
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*