Kompletní rekonstrukce bytu na klíč

Kompletní rekonstrukce bytu na klíč

Už vás nebaví současný vzhled vaší bytové jednotky? Uvažujete o její modernizaci, nebo dokonce celkové přestavbě? Pak se vám nabízí dvě varianty řešení. Pokud jste dostatečně šikovní, máte praxi a vhodné nástroje, můžete si takovou práci provést sami.

V opačném případě se vyplatí vsadit na kompletní rekonstrukce bytu pod hlavičkou profesionálů. Tedy firmy, která má s daným oborem mnohaleté zkušenosti a dokáže zrealizovat vše od A až do Z. Pokud totiž uvažujete o celkové rekonstrukci, bude to zapotřebí.

Rekonstrukce bytu na míru

Když v tomto směru narazíte na specialisty, určitě vám po konzultaci zcela bezplatně zaměří váš interiér a vyhotoví cenovou nabídku na míru. Ta může pochopitelně obsahovat vše, co si nadiktujete.

Obvykle to začíná bouracími pracemi. Jestliže vás zajímá kompletní rekonstrukce, budou následovat práce instalatérské, topenářské, elektrikářské, sádrokartonářské, zednické, obkladačské, ale i malířské. Jednoduše všechno od začátku až do konce, abyste s žádnou z pracovních činností neměli starosti.

To znamená, že nemusíte řešit třeba pokládku podlahové krytiny nebo renovaci té původní. Zároveň se nemusíte zajímat ani o instalaci interiérových dveří a podobné záležitosti. V tomto směru jednoznačně vede komplexnost.

Vyměňte starý byt za nový

Kvůli novému bytu se v dnešní době rozhodně nemusíte stěhovat. Vsadit můžete na daleko jednodušší a pohodlnější cestu, kterou je rekonstrukce bytu na míru. Od koupelny, přes kuchyň až po ostatní interiérové prvky. Jestliže bydlíte ve Frýdku-Místku, Ostravě, Havířově nebo v blízkém okolí, může vám být v tomto směru nápomocna firma MATTES plus s.r.o., jež se dlouhodobě zaměřuje na kompletní rekonstrukce bytů a domů. Tak neotálejte a vzneste nezávaznou poptávku a zjistěte, na kolik by vás vyšla individuální přestavba bytu dle vašich představ.

Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*