Developerské projekty na Vackově splní sen o vašem novém bydlení

Developerské projekty na Vackově splní sen o vašem novém bydlení

Poohlížíte-li se po vlastním bytě, máte dvě varianty. První je pořízení staršího bytu, který se ve většině případů neobejde bez nákladné rekonstrukce. Druhou možností je koupě nového bytu, jehož dispozice odpovídají současným bytovým trendům.

Developerské projekty Praha

Nové byty Praha jsou k dostání na Vackově v poklidné lokalitě Horního Žižkova. Tato pražská čtvrť v současné době prochází významnou revitalizací, která z ní během několika let vytvoří moderní centrum. Bydlení zde bude na tzv. dobré adrese, neboť se plánuje vytvoření rezidenční a obchodní čtvrti. Novostavby Praha na Vackově se budují podél ulice Malešická, kde se bude nacházet celkem 5 objektů s 342 bytovými jednotkami o velikosti 1+kk až 5+kk, ateliéry a 5 nebytovými prostory. Celý developerský projekt volně navazuje na již uskutečněné stavby podél ulic Olgy Havlové a Rixdorfská. Výstavbu projektu provádí Metrostav Development.

Více o projektu

Kdy se můžete těšit, že se nastěhujete do svého? První etapa se 160 byty bude dokončena na konci roku 2020. Předání bytů se uskuteční nejpozději do konce prvního pololetí roku 2021. Bytové jednotky jsou navrženy tak, aby se efektivně využil jejich prostor, jemuž nechybí vzdušnost a dostatek světla. Příjemnou relaxaci si můžete dopřát na předzahrádkách, střešních terasách, lodžiích a balkonech.

Architektura, která má šmrnc

Samotné budovy projektu jsou vyvedeny v atraktivním designu, jenž navrhlo studio MS Architekti. Z jejich pera vzniklo architektonicky čisté řešení pracující s maximálně dvanáctipodlažními budovami, které nepůsobí jako jednolitý celek. Naopak plasticky vystupují, jsou členité a asymetrické. Díky tomu mohou vzniknout zajímavá zákoutí, jež jsou umístěna mezi jednotlivými objekty. Byty tak získají dostatek potřebného soukromí, které ovšem není na úkor prostoru.

Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*