Odborník na ploché střechy

Odborník na ploché střechy

Máte na domě plochou střechu, která má již svá nejlepší léta za sebou? Chcete rekonstruovat svůj rodinný objekt, v rámci něhož toužíte provést kvalitní zateplení střešní části? Ať už vás tíží jakékoliv problémy či přání týkající se plochých střech, obraťte se na zkušené profesionály, jež vám tyto činnosti provedou na výbornou. Myslete na to, že precizně vytvořená střecha ochrání vaši nemovitost před zatékáním vody a špatnými povětrnostními podmínkami. Z tohoto důvodu je volba jednoznačná. Je to společnost AHF Stavby s.r.o., která se o váš střešní plášť postará do nejmenšího detailu.

Profesionální stavební práce Praha

Opravy, rekonstrukce a zateplování střech je realizováno pracovníky s letitými dovednostmi a patřičnými znalostmi z tohoto oboru. Aplikovány jsou špičkové materiály za přispění moderních technologických nástrojů. Vysloví-li se rekonstrukce ploché střechy, lze si pod tímto úkonem představit nejrůznější věci, jež spadají do produktového portfolia této firmy.

  • Vypracování projektové dokumentace, včetně vyřízení na úřadech
  • Zpracování posudků
  • Energetické audity
  • Statické výpočty

Prováděny vám budou zkrátka jakékoliv činnosti související se zateplením a celkovou modernizací ploché střechy.

Rekonstrukce plochých střech šitá na míru

Oslovte specialistu v tomto oboru pyšnícího se všemi potřebnými certifikacemi. Nechte si vytvořit mechanicky kotvené střechy, zelené střechy, přitížené střechy, popřípadě ty šikmé. Stavební práce Praha jsou v tomto směru velice pestré a různorodé, proto neváhejte svá přání svěřit právě společnosti AHF Stavby s.r.o. O kvalitách firmy hovoří dlouholetá působnost na trhu, propracované know-how a bohaté reference v Praze a v jejím dalekém okolí. Modernizace plochých střech jsou obvykle nabízeny do vzdálenosti 100 km až 150 km od hlavní metropole.

Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*