MAPEI, to je stavební chemie

MAPEI, to je stavební chemieMnoho výrobců nabízí spousty stavební chemie, ale liší se samozřejmě kvalita a celková nabídka. Je vhodné, pokud chcete pro svou stavbu jen to nejlepší, nevybírat výrobky podle reklam a ceny, ale podle spokojenosti, kterou vykazují i profesionálové. Vysoké požadavky na kvalitu a šíři nabídky nabízí například firma MAPEI.

MAPEI a její historie

Založení firmy MAPEI se uskutečnilo v roce 1937 ve městě Milán nacházející se v Itálii. Firma MAPEI je jedna z nejstarších společností, která produkuje stavební chemie. Asi 5% svého celkového obratu investuje do výzkumu a vývoje a tím neustále zvyšuje kvalitu svých výrobků. Tím se firma MAPEI stala jednou z nejuznávanějších značek ve svém oboru a to celosvětově. Zařazuje se tedy mezi nejlepší výrobce chemických výrobků pro stavebnictví.

Firma MAPEI má v současné době 65 poboček včetně s 62 výrobními závody, které jsou lokalizovány na pěti kontinentech ve 30 zemích. Každá pobočka firmy obsahuje laboratoř kontroly jakosti. Mimo jiné firma vytvořila síť obchodně – technických kanceláří. Zde je nabízen hodnotný technický servis, který si oblíbili nejen projektanti, ale i profesionálové realizační firmy.

mapei_produktyNabídka firmy MAPEI

Každého z Vás určitě zajímá, co v nabídce firmy MAPEI nejde. Odpověď zní velice jednoduše – téměř vše! Ceník firmy MAPEI zahrnuje obrovský počet položek a to 1 155. Stavební chemie jsou v nabídce v různých variantách (pytle, kyblíky, tuby, tuhé nebo sypké provedení). Co z toho všeho vyplívá? To je přeci jasné. Vhodný produkt nalezne opravdu každý, domácí kutil nebo i profesionál.

Nejznámějšími výrobky společnosti MAPEI

Nejznámějšími výrobky společnosti MAPEI jsou Adesilex P9, Granirapid, Kerabond, Keraflex, Mapesil AC, Elastorapid, Mapelastic, Mapelastic Turbo, Mapeflex, Mapegum WPS, Primer G, Eco Prim Grip a mnoho dalších.

Nejspíše se Vám zdá, že z tak obrovské nabídky nedokážete vybrat ten správný produkt, a proto Vám odborný prodejce nebo dodavatel velmi rád poradí s výběrem toho nejúčinnějšího řešení.

mapei BannerJestli sháníte cementovou spárovací hmotu, tak zkuste výrobek Ultracolor Plus. Tato spárovací hmota je tvrdá, protiplísňová, rychle tuhnoucí, odpuzuje vodu a lze si vybrat z 27 barevných odstínů.

Pokud potřebujete hydroizolaci a nevíte si rady, tak můžete použít Mapelastic. To je na našem trhu nejznámější dvousložková hydroizolace na terasy a balkóny. Tato hydroizolace je velmi spolehlivá a dlouhodobá. Firma MAPEI vyvinula pro nenáročná místa

Mapelastic Smart. Tato hydroizolace má vyšší pružnost a flexibilitu. Pro ještě méně náročné aplikace lze použít jednosložkovou hydroizolaci Monolastic, která Vás překvapí nejen kvalitou, ale i svou cenou.

Mezi naše produkty na vrcholu patří výše zmíněná akrylátová penetrace Primer G a také cementové flexibilní lepidlo Adesilex P9 (třída C2TE). Tyto výrobky jsou ve skvělém poměru kvalita versus cena.

Využití produktů značky MAPEI

produkty mapeiJednoznačnou výhodou stavební chemie MAPEI je celková nabídka. U společnosti MAPEI naleznete určitě veškeré řešení všeho, co se na stavbách vyskytuje. Zároveň pracujete s vysoce kvalitními produkty, což Vás určitě příjemně překvapí.

Příklady využití stavební chemie MAPEI:

– Opravy a stavby teras, balkónů, verand, bazénů, koupelen, podlah a mnoho dalšího

– Opravy a stavby vodohospodářských objektů a mostů

– Opravy a stavby železničních a silničních staveb

– Opravy moderních nebo historických budov

– Oživení panelových domů

– Podzemní stavby

– Rekonstrukce (interiér nebo celých objektů)

– Samozřejmě i mnoho dalšího (obklady a stavby)

– Stavby nových objektů, budov…

Firma MAPEI nabízí vše pro:

– Malby (ochranné nebo dekorativní nátěry, stěrky a také přísady do betonů a malt)

– Náprava škod na betonu nebo zdech

– Podlahy (dřevěné nebo měkké krytiny)

– Pokládku

– Průmyslové podlahy

– Zateplovací systémy a mnoho dalšího…

MAPEI versus ekologie

Ochrana životního prostředí je velice důležitá, a proto je také možné si zvolit produkty firmy MAPEI, které jsou vyrobeny s ohledem na ekologii. Firma MAPEI vyrábí celou řadu výrobků MAPEI ECO, které jsou naprosto spolehlivé i bez chemických rozpouštědel. Chrání tak Vaše zdraví i zdraví těch, kteří s těmito materiály pracují.

Materiály od firmy MAPEI jsou v naprosté shodě s evropskými normami a náleží jim certifikáty kvality a bezpečnosti.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*