Masivní stoly

Masivní stolyNabízíme Vám vysoce kvalitní masivní stoly, které si u nás můžete zakoupit za přijatelné ceny. Tyto stoly jsou vyrobeny z odolného masivního materiálu, takže se můžete spolehnout na to, že Vám dlouho vydrží. Přírodní masivní stoly z našeho e-shopu jsou mnohem lepší variantou než překližka a budou ozdobou Vaší domácnosti. Vždy máme naše zákazníky na prvním místě a jejich spokojenost je pro nás to nejdůležitější.

Stoly Rott se vyrábí ze třech dřevin: DUB, BUK a OŘECH.

DUB má dvě varianty: čistý, nebo divoký, BUK je buď čistý, nebo jádrový. Tyto dřeviny je možné bělit, nebo mořit do různých barevných odstínů. OŘECH dodáváme pouze v jeho přírodní barvě.

stul_varaderoVšechny dřeviny jsou nakupovány u kvalitních německých a italských dodavatelů. Dřevo má certifikát PEFC, což znamená, že stromy pocházejí z nejrůznějších koutů Evropy (včetně ČR). Jediný ořech je až ze Severní Ameriky.

Desky stolů jsou z průběžné lepené spárovky, což zajišťuje jejich pevnost a zabraňuje kroucení.

Standardní tloušťka desek je 3,2cm, ale lze zhotovit desku i o síle 4cm.

Povrchové úpravy jídelních stolu jsou možné olejováním, voskováním, nebo lakováním. U mořených stolů provádíme finální povrchovou úpravu lakem, nebo voskem.

Nejoblíbenější produktové řady

V našem internetovém obchodě si můžete vybrat kvalitní masivní stoly z oblíbených a prověřených produktových řad, jako jsou např. Dora, Antiqua, Julia, Ida, Lagoa nebo Hanna. Pokud jde o materiály, z nichž jsou stoly vyrobeny, tak zákazníci nejčastěji preferují buk, dub, javor a ořech. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného masivního stolu, který bude dokonale ladit s Vaším ostatním nábytkem a bude se do Vašeho domu či bytu nejlépe hodit.

Masivní jídelní stoly

Pokud se Vám líbí spíše rustikální styl, určitě Vás zaujmou jídelní stoly, které jsou určené jak do kuchyní, tak do jídelen. Můžete je tak využít při běžném stolování, při posezení s Vašimi přáteli nebo i pro větší společenské akce.

Rozkládací jídelní stoly

Velkou výhodou těchto jídelních stolů je to, že Vám ušetří spoustu místa. Zvláště pokud máte v kuchyni nebo jídelně málo prostoru, bude tento typ stolu výborným řešením. Některé masivní rozkládací jídelní stoly se mohou rozložit od 45 cm až do jednoho metru.

stul_varadero (3)

stul_varadero (2)Jaké jsou výhody masivní konstrukce stolů?

Velkou předností této konstrukce je především její vysoká odolnost. Takový nábytek pak vydrží i větší výkyvy teplot a nemusíte tak mít žádné obavy z toho, že by hrozilo jeho poškození. U některých modelů masivních stolů se pak ještě navíc používají speciální vyrovnávací šrouby, díky nimž můžete stůl postavit i na povrch, který není rovný.

Široká nabídka různých tvarů

Ať už máte zájem o hranatý, kulatý nebo oválný jídelní stůl, všechny tyto tvary naleznete v naší nabídce. Kromě samotného tvaru stolu si pochopitelně můžete vybrat i z mnoha různých velikostí – např. 80×80, 80×90, 80x 100 atd. Nabízíme Vám kvalitní masivní stoly všech možných rozměrů, takže si určitě vyberete vhodný typ i pro Vaši domácnost.

stul_varadero (4)Pestrá paleta barevných odstínů

Jednou z důležitých otázek při výběru nového stolu je také jeho barva. U nás máte na výběr z mnoha barevných odstínů (především odstíny pastelových barev, spousta různých odstínů hnědé a červené atd.) a můžete tak přizpůsobit barvu stolu designu celé místnosti.

Poctivé a odolné masivní dřevo

Nábytek z masivního dřeva, který u nás najdete, pochází z české výroby a jedná se o špičkové a kvalitní zboží, jehož koupí rozhodně neuděláte chybu. Nábytek je velmi odolný a vydrží Vám tak skutečně dlouho. Kromě vysoké kvality a odolnosti je masivní nábytek také velmi stylový a bude jistě ozdobou Vašeho domova.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*