Senzační bydlení šité na míru

Senzační bydlení šité na míruToužíte po elegantním a praktickém domově? Už vás omrzel starý a omšelý byt? Oslovte odborníky a skočte do revitalizace svého domova chytře. Se společností Rekonstrukce bytů Praha se můžete spolehnout na zhmotnění vašich snů o přepychových a přitom cenově dostupných úpravách.  Uvolněte svoje představy s 3D návrhem i odbornými radami techniků a řemeslníků. Nebojte se navyšující se ceny rekonstrukce a těšte se na rychle provedenou práci.

Seznamte se skutečnou kvalitou

Nedílnou součástí špičkových služeb je nejen zkušenost pracovníků, ale i kvalita materiálů. Společnost Rekonstrukce bytu Praha zajistí i bourání příček, odvoz suti, odhlučnění stěn, pokládku podlah, instalaci posuvných dveří, výměnu radiátorů, denního úklidu anebo služby architekta a koupelnového studia. Kompletní ceník, nápaditou fotogalerii a potřebné informace najdete na internetových stránkách firmy.

Široká škála rekonstrukcí

Firma rekonstrukce bytů Praha nabízí nejen komplexní rekonstrukce bytů, ale rovněž rekonstrukce částečné, rekonstrukce bytových jader a rekonstrukce koupelen. Zákaznické servis je natolik kvalitní, že odborníci z této firmy rádi vyjedou rovněž na pokládku podlahy, provedení malířských prací, provedení sádrokartonářských prací či prací elektroinstalačních. Jakákoliv stavební úprava, která je v domácnosti potřební není pro firmu Rekonstrukce bytů Praha žádný problém.

Doplňkové služby v podobě stěhování

Většina rekonstrukčních firem v Praze i okolí nabízí doplňkové služby, které firmy realizují sami nebo ve spolupráci s firmami třetími. 4asto se jedná například o stěhovací službu, která je nutné pro vystěhování a nastěhování po rekonstrukci. Ani firma rekonstrukce bytu Praha na tom není jinak a nespolupráci s firmou Levné stěhování Praha tuto stěhovací službu nabízí a to dokonce za nejnižší ceny v Praze.
1 komentář u článku “Senzační bydlení šité na míru”

  1. Od těchto pánů jsem si nechal vykonstruovat plán mé rekonstrukce a musím říct, že odvedená práce mě velice překvapila.

Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*