Levná čistírna odpadních vod

Levná čistírna odpadních vodPlzeňská firma ZAKRA s.r.o. je unikátní projekční kancelář, která nemá na českém trhu obdoby. Zaměřuje se na projekty čistíren odpadních vod – ČOV, retenčních nádrží, kanalizačních přípojek a dalších vodohospodářských zařízení. Na rozdíl od konkurence spolupracuje především s jednotlivci, rodinami a malými objekty, navíc za velmi vstřícné a přijatelné ceny.

Na poli ČOV se pohybuje již dlouhá léta, přičemž za tuto dobu realizovala již stovky projektů. Drtivá většina zákazníků doporučuje služby ZAKRY dál a dává velmi vysoké pozitivní hodnocení. Nejvíce si klienti obvykle cení vstřícnosti, flexibility a právě velmi výhodné ceny oproti konkurenci.

ZAKRA poskytuje zákazníkům službu kompletní – od úvodního projektu, výběru zařízení (doporučení), přes jednání s úřady a samotnou realizaci celé věci. Zákazník tedy nemá žádné starosti a ušetří spoustu času, který by jinak musel strávit, pokud by se rozhodl projekt realizovat svépomocí.

Pokud přemýšlíte nad pořízením čistírny odpadních vod, nebo se vám zamlouvá idea retenční nádrže, kanalizační přípojky, vodovodní přípojky apod., neváhejte ZAKRU kontaktovat. Cena je fixně 10 000 Kč za projekt, což je velmi nízká částka za ušetření mnoha dnů a desítek hodin úsilí, které by člověk jinak musel vynaložit.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*