Moderní prvky pro krásu domu

Moderní prvky pro krásu domuOd oken a dveří očekáváme nejen estetickou dokonalost, ale také špičkové užitné vlastnosti. Proto je nutné dobře volit ve výběru materiálu i typu.

Moderní prvky pro krásu domu a pro vaše bezpečí

V současné době jsou klasická okna nahrazována dokonalejšími plastovými. Díky náročným testům bylo zjištěno, že jsou mnohem odolnější vůči povětrnostním vlivům i proti přirozenému stárnutí. Tyto dva aspekty jsou velice vítány, protože uspoří každému majiteli nemovitosti náklady na stavbu i případnou rekonstrukci.

  • Důkazem toho, že jsou plastová okna v prvotřídní kvalitě, je i certifikát, který se mohou vykázat.

Tato moderní okna se dobře uplatňují nejen na rodinných domech, ale také na školách, školkách, administrativních budovách i velkých obchodních domech. Dalo by se říci, že není stavba, kde by nenacházely uplatnění.

Na vchodové dveře musíme mít vysoké nároky

Výrazným prvkem každého domu jsou pochopitelně vchodové dveře. Dveře jsou v podstatě vizitkou každé budovy. Co od nich očekáváme? Především odolnost vůči klimatickým vlivům, bezpečné zajištění vchodu i dlouhou živostnost.

  • Dalšími nezbytnými podmínkami je akustická izolace z obou stran.
  • Také by neměly propouštět teplo.

Funkce dveří ale není jen užitná. Dveře musejí být i esteticky dokonalé. S tím souvisí i další vlastnost – musejí být nenáročné na údržbu. Nabídka různých typů vchodových dveří je opravdu velice široká.

  • Tradičně jsou nejoblíbenější vchodové dveře se skleněnou výplní.
  • Tento typ je oblíben především tam, kde nemá předsíň žádné okno a díky prosklení sem dopadá potřebná dávka světla.

Jak bylo řečeno, vchodové dveře musejí být i dostatečně bezpečné. Proto se dnes vyrábějí i s několika systémy zamykání.

Moderní prvky v oblasti konstrukcí oken

Velkou odolností a špičkovou kvalitou vynikají hliníková okna. Tento systém je oblíbený také z důvodu luxusního vzhledu, který nevyžaduje náročnou údržbu. Moderní hliníková okna jsou vyrobena z vícekomorových hliníkových profilů.

  • U všech typů oken můžete počítat s montáží a následným servisem.Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*