ZAKRA králem trhu s ČOV

ZAKRA králem trhu s ČOVTrh s čističkami odpadních vod (ČOV), retenčními nádržemi, vodovodními či kanalizačními přípojkami a dalšími vodohospodářskými projekty v posledních třech letech ovládla mladá plzeňská společnost ZAKRA. Ta totiž přišla se službou, která v České republice nemá žádnou konkurenci. Nabízí totiž lidem kompletní realizaci vodohospodářského projektu, od prvotní dokumentace, hydrogeologického posudku, přes nákup zařízení až po povolení úřadů. Čas a úsilí, který tím zákazník ušetří, je značný. Není proto divu, že zákazníci neváhají připlatit za službu, která je ochrání před nutností investovat desítky hodin do této záležitosti.

Přidanou hodnotou služby od ZAKRY je také nezávazná vstupní konzultace. Jinými slovy zákazník si může nechat poradit, co vlastně potřebuje právě ve své specifické situaci, a není zavázán k tomu, aby si službu předplatil. Pouze pokud ji uzná za vhodnou.

ZAKRA působí na poli ČOV již třetím rokem, avšak navazuje na zkušenosti svého předchůdce Vodoplan s.r.o., jehož je dceřinkou. Firma dále spolupracuje s firmou VISIONPLAN-3D s.r.o., která má na starosti geodetické práce. Spojení těchto společností přináší zákazníkovi mnoho benefitů. Neváhejte a podívejte se na jejich web.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*