Balino, a.s. – balení, foliování, blistrování

Balino, a.s. – balení, foliování, blistrováníPokud produkujete nebo nabízíte zboží, určitě mi dáte za pravdu, že obal výrobku není radno podceňovat. Vždyť ne nadarmo se říká, že obal prodává. Tak jako někteří obaly podceňují, jíní možná právě teď hledají kvalitní firmu, která se balením zboží zabývá. Pokud skutečně hledáte, zjistíte, že balením zboží se zabývá nejedna firma. Vy však zcela jistě hledáte takovou, která vám nabídne různé možnosti balení, tak abyste se zbožím mohli co nejlépe manipulovat a co nejlépe ho skladovat. Stoprocentní kvalitu foliování zboží a zabalení zboží můžete očekávat od balení zboží Praha a balení zboží Žatec.

Balení zboží blistrováním

Pokud potřebujete zboží zabalit do velmi odolného obalu, který musí zůstat průhledný, volte blistr balení. Tvoří ho plast tvarovaný podle potřeb produktu. Tento způsob zabalení zboží Praha nebo zabalení zboží Žatec, tedy takzvané blistrování, spočívá ve dvou variantách:

  • blistr je spojen s podkladovou deskou z pevného papíru,
  • blistr je celoplastový.

Mnohaleté zkušenosti s obalovou technikou

Možná se vaše zásilky blíží rozměrům 110 × 110 cm. V tomto případě hovoříme o velkoformátové balení. Balino, a.s. vám zaručuje i při tomuto způsobu balení používání těch nejspolehlivějších balících materiálů. To by však samo o sobě nestačilo. Rozhodující jsou také mnohaleté zkušenosti s obalovou technikou a samotným způsobem balení. Ať už tedy budete požadovat klasické balení, blistrování, velkoformátové balení nebo foliování zboží Žatec a foliování zboží Praha, obracejte se na specialistu v balení zboží, obracejte se na společnost Balino. Tato společnost je totiž jedničku mezi firmami, které se rovněž zabývají stickerováním, to znamená výrobou a tiskem etiket. Vaše výrobky tak mohou být opatřený etiketami s čárovými kódy, českými návody, údaji o výrobcích či dovozcích, expiračními daty či reklamními etiketami.1
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*