Tepelná čerpadla pro rodinné domy šetří přírodu i vaši peněženku

Tepelná čerpadla pro rodinné domy šetří přírodu i vaši peněženku

Život v mírném pásmu má mnoho výhod. Obyvatelé Česka si mohou naplno užívat krásu všech čtyř ročních období od jara, kdy se příroda probouzí ze zimního spánku, raší tráva a pučí stromy, přes rozkvetlé a teplé léto, podzim s pestrobarevnými listy až po bílou chladnou zimu. V létě bývá příjemná teplota na koupání a slunění, alespoň část zimy lze obvykle přinejmenším ve vyšších polohách lyžovat a sáňkovat, jaro a podzim zase přejí turistice a cyklistice. Velké teplotní rozdíly v jednotlivých fázích roku s sebou však přinášejí i nevýhody. Zatímco v létě může být i více než 30 °C, v zimě v horách nejsou výjimkou ani mrazy, při nichž klesne teplota na – 20 °C. Je tedy nezbytné zajistit v budovách kvalitní vytápění.

Na jakém principu fungují tepelná čerpadla pro rodinné domy?

Tepelná čerpadla pro rodinné domy získávají většinu tepla z okolí. Jejich provozní náklady jsou proto nízké a nijak výrazně je negativně neovlivňují ani rychle rostoucí ceny energií. Velkou výhodou je i fakt, že majitelé tepelného čerpadla pro rodinné domy mohou u dodavatele elektřiny získat nejvýhodnější sazbu. Na pořízení tepelného čerpadla pro domácnosti získat státní dotace, které o poznání sníží vstupní investici. Tepelná čerpadla navíc dokáží nejen topit; lze je využívat i ke chlazení.

Hledáte dodavatele, který nabízí opravdu spolehlivá čerpadla pro rodinné domy?

Pokud jste se rozhodli pořídit tepelné čerpadlo, vyberte opravdu kvalitní produkt. Skvělou volbou jsou tepelná čerpadla MasterTherm. Jsou spolehlivá a komfortní, ovládat je můžete i vzdáleně přes internet nebo pomocí chytrého telefonu. A jelikož se jedná o českého výrobce, bude se vám snadno řešit i případný servis. Pro firmy a výrobní podniky jsou proto vysoce efektivním řešením tepelná čerpadla pro průmysl. V nabídce najdete tepelné čerpadlo vzduch-vodatepelné čerpadlo země-voda i tepelné čerpadlo voda-voda.

Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*