Společnost INCOT nabízí lisování a vstřikování plastů na míru

Společnost INCOT nabízí lisování a vstřikování plastů na míruSpolečnost INCOT má za sebou dlouholeté zkušenosti v oblasti vstřikování plastů. Pokud se zařadíte mezi její zákazníky, získáte při realizaci požadavků na plastové díly osobní a vstřícné jednáním s individuálním přístupem ke každé zakázce s vysokým důrazem na kvalitní, rychlé a flexibilní splnění všech požadavků.

Hlavní služby společnosti INCOT

  • Návrh plastového výrobku
  • Vstřikování plastů
  • Zhotovení 3D počítačového modelu i 3D tisku
  • Značení sítotiskem
  • Konstrukce forem
  • Dokumentace výrobku

Výroba plastových polotovarů a výlisků

Služby spojené s výrobou výroba plastových polotovarů a výlisků zahrnují návrh plastového výrobku. Podle vašich představ navrhne produkt tak, aby se dal vyrobit technologií vstřikování. Pak následuje zhotovení počítačového 3D modelu formou 3D tisku. Na vyrobeném modelu si můžete vyzkoušet funkčnost, rozměry, vzhled a další klíčové vlastnosti, které od daného výrobku očekáváte.

Sériová výroba vstřikovaných plastových dílů

Dalším krokem je konstrukce formy ve 2D i ve 3D programech a samotná výroba formy na moderních obráběcích strojích, kterou si odzkoušíte. Sériová výroba vstřikovaných plastových dílů ze všech běžných termoplastů zahrnuje kompletaci, montáž a balení výlisků, potisk výrobků sítotiskem popřípadě tampoprintem. Po odzkoušení formy je dle vašich požadavků možná malosériová i velkosériová výroba. Výrobu plastových polotovarů a výlisků doplňuje lisovna plastů.

Lisovna plastů

Vedle nástrojárny společnost INCOT disponuje novým lisem Zhafir Zeres 2300, ve které je vždy celý průběh výroby podroben kontrole vyškoleného personálu. Pořízení výrobní technologie ve společnosti INCOT PLASTIC s.r.o. je spolufinancováno EU. Cílem projektu bylo rozšířit technologickou základnu společnosti o novou technologii výroby v podobě hybridního elektrického vstřikovacího lisu.

V rámci získání souhrnu vstupních informací a požadavků s vámi tým odborníků probere vaše potřeby a kompletní problematiku. Po podrobné analýze a vyhodnocení dat vám bude navrženo to nejlepší možné řešení. Pak následuje kompletní výroba produktů a následná dodávka až k vám na místo určení.

Ekologické výrobky a využití recyklátu

Společnost INCOT se řadí mezi firmy, které dbají na ekologii výroby a k výrobě využívá i plastové drtě a regranuláty vyrobené z plastových odpadů. Použitím recykláž přispívá k ochraně přírody. Neustálá modernizace a rozšiřování výroby v oblasti lisování zaručuje spolehlivost při zpracování termoplastů i do budoucna.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*