Hledáte kotel na tuhá paliva či pelety? Zkuste firmu Agromechanika

Hledáte kotel na tuhá paliva či pelety? Zkuste firmu AgromechanikaSháníte kotel na tuhá paliva, chcete vsadit na spalování biomasy a podpořit ochranu životního prostředí? Česká společnost Agromechanika v.o.s. vyrábí kotle na tuhá paliva a spalování biomasy. Najdete zde teplovodní kotle na dřevo, kombinované kotle dřevo – elektřina, s automatickou podávkou pelet i na hnědé uhlí O2.

Společnost Agromechanika v.o.s.

Česká společnost Agromechanika v.o.s. vyrábí kotle na tuhá paliva, konkrétně na spalování biomasy. Najdete tu teplovodní kotle na kusové dřevo, kombinované kotle dřevo – elektřina a kotle s automatickou podávkou paliva na pelety a hnědé uhlí O2. Od roku 1992 inovuje své produkty. Kotel Kombiterm prošel modernizací, v některých typech byl doplněn o přímotopnou elektrickou jednotku pro kombinaci vytápění na dřevo a elektřinu a získal oceněníZLATÝ KLAS 1994„.

Kotle na tuhá paliva

Zplynovací kotle nové konstrukce pod názvem AM Energo jsou na dřevoplyn. U dřevozplynujících kotlů bylo dosaženo nejlepších parametrů účinnosti a spalin. K dispozici jsou různě výkonové varianty a vyhovují normě ČSN-EN 303-5:2000 s certifikátem třídy 3. Kotle s elektrickou přímotopnou jednotkou v kombinaci dřevo – elektřina nesou název Energo Elektro. Verze kotlů řady AM Energo jsou dle normy ČSN-EN 303-5:2013 třídy 5 a splňují parametry pro EKODESIGN.

Kotle na dřevo, pelety a hnědé uhlí O2

Kotle na dřevo, kde lze spalovat polena, štěpky, hobliny i piliny, doplnily automatické kotle na pelety a hnědé uhlí O2 řady AM Licotherm s různým výkonem. Certifikaci nese i řada kotlů AM Licotherm BIO určená výhradně pro spalování dřevních pelet, vyhovující podmínkám dotačního programu „Zelená úsporám“. Kotel řady AM XX Licotherm BIO splňuje parametry pro EKODESIGN. Samozřejmostí je instalace, smluvní regionální zastoupení a autorizovaný servis.

Kotle splňující všechny normy

Kotel Licotherm AM 26 Carbo s garančním palivem hnědé uhlí O2 splňuje požadavky třídy 4 dle ČSN-EN 303-5:2013 a kotel Licotherm AM 26 Carbo2 splňuje požadavky třídy 5 dle ČSN-EN 303-:2013 i parametry pro EKODESIGN. Výkonný kotel AM Licotherm 26 Combi s garančními palivy hnědé uhlí O2 a dřevní pelety splňuje požadavky a parametry pro EKODESIGN dle Nařízení Komise (EU) 2015/1187. Kotel AM Licotherm 46 Combi splňuje požadavky a parametry pro EKODESIGN dle Nařízení Komise (EU) 2015/1187.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*