Co dělat se zbylými LED pásky

Co dělat se zbylými LED páskyPořídili jste si v minulosti více LED pásků, než jste nakonec využili? Zbavoval se váš známý přebytečných LED pásků a vy jste si řekli, že je možná nějak zúročíte? Jestli se vám teď povalují doma a nejste si vlastně ani jistí, kde přesně, pak pro vás máme tipy, jak si jejich pomocí vyrobit originální osvětlení do bytu i domu.

Osvětlení nad kuchyňskými skříňkami

Možná vás napadlo, že byste pomocí LED pásků mohli osvítit kuchyňskou linku. Tu ale raději nechte k tomu určeným lineárním zářivkám a podívejte se trochu výše. Co třeba ten nevyužití prostor mezi kuchyňskými skříňkami a stropem?

Zajímavý světelný efekt vytvoříte tak, že LED pásky nainstalujete na horní stranu skříněk. Prostor, který již nelze nijak využít, alespoň získá svůj smysl jako potěšení pro vaše oko.

LEDkové schodiště

Close-up of hands handyman paste LED tape inside the cabinet.

LED pásky jsou ideálním řešením v případě, že potřebujete zvýraznit nějaký prvek domácnosti, a to jak z estetických důvodů, tak z čistě praktických. Do obou kategorií přitom může spadat osvětlení schodiště. Určitě chcete vědět, kde jsou jednotlivé schody. Díky částečně uzavřenému profilu schodiště navíc dokáže světlo skvěle vyniknout.

LED pásky umístěte na jednotlivé schody, ideálně pod jejich hranu tak, abyste vždy věděli, kam našlapujete.

Fotografie, obrazy, televize

LED pásky dokáží skvěle zvýraznit jakékoli kontury a podobně jako LED svítidla jsou šetrné k vašim energiím. Můžete jimi osvětlit stěnu za plochou televizí, za pracovním stolem, obrazem či fotografiemi. Perfektně s nimi zdůrazníte také rohy nábytku, které se v šeru často stávají nebezpečnými.

Ať už pásek využijete k osvětlení čehokoli, nezapomeňte, že budete potřebovat vhodný zdroj a spínač.

Zajímají vás další nápady a rady z oblasti osvětlení? Podívejte se na blog odborníků na svítidla Fulgur.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*