Pořiďte si do domácnosti chytrý zámek dveří

Pořiďte si do domácnosti chytrý zámek dveříKaždá domácnost má dveře, ať už jde o byt nebo dům. Jejich nedílnou součástí je pak zámek, který se stává pomyslnou překážkou pro jakékoliv zloděje. Abyste se dostali domů, musíte disponovat i příslušným klíčem, prostřednictvím něhož odemknete zámek. Jestliže chcete v tomto směru získat trochu více komfortu a rádi byste zvýšili míru zabezpečení, vsaďte na moderní technologie. V současnosti máte možnost zakoupit chytré zámky dveří.

Zámek ovládaný bezdrátově

Chytré zámky disponují bezdrátovou technologií Bluetooth a Wifi. Když se pak blížíte ke svému domovu, nemusíte v tašce nikde hledat klíče od domu, ale jednoduše vytáhnete z kapsy svůj chytrý telefon. Otevření bude snazší, než si na první pohled myslíte. Stačí přiložit a je hotovo. Jestliže disponujete hlasovým asistentem, můžete chytré zámky zamykat z pohodlí sedačky hlasem. Nemusíte chodit ke dveřím.

Chytré zámky lpí na vysoké míře zabezpečení. Jsou napájeny prostřednictvím akumulátoru nebo ještě v lepším případě připojeny k elektrické síti. Díky tomu se o jejich provoz nemusíte vůbec starat.

Co dalšího přináší chytré zámky?

Chytré zámky nemusí být jenom nedílnou součástí hlavních dveří. Můžete je zakomponovat i do dalších typů dveří. Zároveň existují i jiné než vložkové zámky, například ty visací. Ty se mohou hodit k vratům nebo oknům. Možností využití je více než dost.

Vedle propracovaného zabezpečení získáte s chytrým zámkem i nějaké ty funkce navíc. Jmenovat lze kupříkladu monitorování příchodů a odchodů. Budete mít přehled o tom, kdo a kdy přišel. K zámku se pochopitelně může připojit více lidí, což vyřešíte prostřednictvím administrace. Novodobé zámky tohoto typu podporují oba mobilní systémy, jak iOS, tak Android. Zapomeňte na klíče zapadlé hluboko v tašce a dejte při odemykání přednost moderním technologiím. Vyplatí se to.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*