Polstrované postele – trend pro rok 2019

Polstrované postele – trend pro rok 2019PIRO4D / Pixabay" />Polstrované neboli čalouněné postele. Právě ty jsou hitem tohoto roku. A my si o nich v tomto článku povíme něco trochu více. Například to, jak taková polstrovaná postel vlastně vypadá, z jakých materiálů může být zhotovena a v neposlední řadě i to, jak vypadá a kolik stojí.

Polstrované postele mají něco do sebe

Většina lidí do nedávné doby řešila nákup postele do ložnice poměrně jednoznačným způsobem. A to tak, že si koupila rám postele, lamelový rošt a ve výsledku ještě matraci. Tento pomyslný trojboj byl však v letošním roce nahrazen trochu jiným modelem, který přináší právě polstrované postele.

Jde o postelové konstrukce, které jsou potaženy vhodný povrchovým materiálem, jejich nedílnou součástí je matrace, mají zaoblené rohy, vysoké čelo za hlavou a řadu dalších nepřehlédnutelných prvků.

Jejich výrobním materiálem může být kov nebo dřevo, a to v nejrůznějších podobách v kombinaci s řadou doplňků. Patří mezi ně kupříkladu chrom, pravá kůže, eko kůže, PUR pěna, MDF, dřevo, textilní látka a jiné.

Fantazii se meze nekladou

Polstrované postele jsou vyráběny v několik rozměrech. Základem všeho je manželská postel o velikosti 180×200 cm. Výjimkou však nejsou ani větší varianty s rozměry 200×200 cm. Omezovat se nemusíte ani z pohledu výsledného vzhledu. Nabízeny jsou rozdílné tvary, ale také barevné verze.

Kvalitní polstrované postele jsou zkrátka ideální alternativou standardního postelového řešení. Čalouněné postele se staly trendem pro rok 2019 a mají toho určitě hodně co nabídnout i těm nejnáročnějším zákazníkům. Pokud nemáte žádné speciální požadavky, můžete kvalitní polstrované postele zakoupit už od 10 000 Kč. Výjimkou však nejsou ani model s cenou v řádu desítek tisíc korun. Tak neváhejte a dopřejte si komfortní spánek se vším všudy.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*