Jak zařídit prakticky zahradu?

Jak zařídit prakticky zahradu?jill111 / Pixabay" />Bojujete s menší zahradou, kde se vám nic nevejde? Řešíte to, jak si zařídit tuto venkovní plochu k obrazu svému, abyste využili nejenom všechen volný prostor, ale docílili i patřičné krásy? Pak se začtěte do níže uvedených tipů, jež vám pomohou s rozvržením zahrady.

Správné členění zahrady

Vaším odrazovým můstkem by se mělo stát vhodné členění zahrady. Jestliže jste navíc omezeni i menším prostorem, nabízí se hned několik možných variant. Tou první je diagonální členění zahrady. Zahradu si rozdělíte na pár obrazců a do každého z nich můžete umístit nějakou dominantní rostlinu.

jill111 / Pixabay

Velice oblíbené jsou také klasické obdélníkové zahrady, popřípadě ty s vyvýšenými patry. V rámci nich máte možnost vytvořit spoustu zahradních lůžek s odlišnými typy plodin.

Obraťte se na specialisty

Pokud si nechcete za každou cenu uspořádat zahrádku bez jakýchkoliv pravidel, existuje ještě jedna varianta. A tou jsou profesionální zahradní studio. To vám na základě dlouhodobých zkušeností, a především podle vámi požadovaných plodin a rostlin dokáže navrhnout zahradu tak, že vám bude vyhovovat do nejmenšího detailu. Taková zahrada na míru, jejíž součástí může být dokonce i kompletní osázení od A až do Z.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*