Elektronická dvířka pro psy

Elektronická dvířka pro psy

Stává se vám, že váš domácí mazlíček nevydrží doma celou dobu sám, než přijdete z práce, a udělá loužičku v pokoji? Už vás nebaví čekat každou chvíli u dveří a otevírat psíkovi pokaždé, když si usmyslí jít ven? I přestože svého čtyřnohého člena rodiny bezpochyby nadmíru milujete, toto jsou obtěžující faktory, které při nedostatku času zbytečně rozčilují.

Tento problém však můžete vyřešit prostřednictvím důmyslného a cenově dostupného doplňku vašich vstupních dveří. Pořiďte si speciální dvířka pro psy Sureflap. Nebojte, nejde o žádné klasické průchodky, jak by si mohl, kdo myslet. Na mysli máme elektronická dvířka se speciálním mikročipem.

Automatické otevírání pro psy i kočky

Jen si to představte sami. Do dveří poměrně jednoduchým způsobem zakomponujete elektronická dvířka odpovídající velikosti a o nic dalšího už se nemusíte starat. Možná vám nyní vrtá hlavou, jak si vlastně pes sám otevře? Jednoduše. Udělá to za něj speciální elektronický systém.

Dvířka Sureflap jsou totiž vybavena senzorem a váš pes dostane mikročip. Buď mu jej necháte aplikovat pod kůži nebo pevně připevníte k obojku. Při jeho přiblížení ke dveřím se elektronická dvířka pro psy otevřenou a po projití zvířete opět bezpečně zavřou.

Sureflap řešení se mimochodem pojí i s řadou dalších přínosných informací.

  • Praktické napájení elektronických dvířek za pomoci baterie.
  • Jednoduché nastavení a spárování s daným čipem.
  • Možnost nastavení několika programových režimů.
  • Důraz kladený na výsledný vzhled a celkovou bezpečnost.
  • Nastavení dvířek pro více čipů najednou.

Udělejte svým domácím mazlíčkům radost

Zpříjemněte život svému psovi nebo kočce a instalujte do svých venkovních dveří elektronická dvířka Sureflap, s nimiž si o svém pravidelném venčení bude rozhodovat samo zvíře. Dopřejte svému čtyřnohému miláčkovi neomezené venčení na zahradě.

Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*