Kusové koberce dodají interiéru šmrnc

Kusové koberce dodají interiéru šmrncSkitterphoto / Pixabay" />Většina majitelů nemovitostí v dnešní době sází především na vinylové, laminátové a dřevěné podlahy. Není se čemu divit, protože jejich snadná údržba a líbivý vzhled jdou ruku v ruce. Jen málokdo volí koberce přes celou místnost. Přitom tento prvek do jisté míry přispívá k větší útulnosti v interiéru. Proč ale sázet na celoplošná řešení, když jsou tu kusové koberce.

Ty můžete použít, ať už máte v nemovitosti jakýkoliv podlahový podklad uvedený výše. Právě s pomocí tohoto interiérového doplňku dodáte svému bydlení skutečný šmrnc. Nejčastěji jsou používány v obývacích pokojích. Tam, kde sedíte dlouhou dobu a máte nohy na studené podlaze. Pak vám přijde kusový koberec vhod a zároveň se stane nepřehlédnutelnou součástí dané místnosti.

Originální design a různé rozměry

Ve prospěch kusového koberce hovoří především jeho výsledný vzhled. Na výběr máte z mnoha barevných modelů. Jednobarevné vzory, kombinace vícero barev a nejrůznější symboly. To vše ve spojení s odlišně velkým chlupem tak, aby se vám hodil do bytu či domu.

Omezovat se nebudete ani z hlediska výsledného rozměru. Někdo vsadí na velikost 120×170 cm, jinému budou vyhovovat kusové koberce 200×200 cm, popřípadě užší varianty.

Všichni zájemci o ně jistě ocení to, že je lze snadno uchopit a vyklepat venku, vyvětrat a udržovat v dokonalé čistotě, na rozdíl od celoplošných koberců.

Do ložnice i dětského pokoje

Kusové koberce jsou skutečně univerzálním doplňkem jakékoliv nemovitosti. Kromě obývacího pokoje nachází velké uplatnění vedle postele v ložnici, kdy vaše první kroky při vstávání z postele budou směřovat právě do hřejivého a příjemného chlupu. Takový bonus můžete vytvořit i dětem v jejich pokoji. Tam hodně vedou i speciální kusové koberce určené k hraní. Ty mají obvykle dekor v podobě silnice a malý chlup.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*