Při jakých úpravách může vašemu domu pomoci pískování?

Při jakých úpravách může vašemu domu pomoci pískování?
V tomto článku se zaměříme na jednu konkrétní technologii, která může rodinným domům přinést velké množství pozitiv. Jedná se o pískové tryskání – pískování. Konkrétně se zaměříme na tryskání systémem Torbo, který ve svém oboru patří mezi nejlepší a je schopen dosahovat velmi kvalitních výsledků. Jak a kde pískování u rodinného domu pomáhá?

Ze všeho nejdříve představení technologie

Ještě, než přejdeme k samotným možnostem využití, si představíme obecný princip pískování a také konkrétní princip systémů Torbo. Pískování je činnost, při které dochází k opracování různých povrchů vlivem jemných částic – abrazivem. U systémů Torbo je tato technologie vyvinuta k maximální šetrnosti a to nejen pro povrchy, ale také pro okolí. Některé systémy bývají velmi prašné. Torbo je v porovnání s nimi a o 95% méně prašné. To vše díky technologii, kdy je směs písku s vodou tryskána k povrchu proudem stlačeného vzduchu.

dum-zahrada-nabytek.cz_tryskani-piskovani-ars_cz_01

Velké množství povrchů

Především díky své šetrnosti k otryskávaným plochám a vysoké účinnosti je možné systémy Torbo využívat na mnoha druzích povrchů. Jednat se může o savé i nesavé podklady. Tryskání pískem může být využito například k odstranění rzi z kovových konstrukcí. Vyčištění betonové a keramické dlažby od mechů, hub a nečistot. Tryskáním lze provádět také sanaci fasády, její očištění od nečistot, ale také od graffiti. Více o odstranění graffiti z fasády se můžete dozvědět v tomto článku.

dum-zahrada-nabytek.cz_tryskani-piskovani-ars_cz_02

Menší prašnost, menší rozměry, ale vyšší účinnost

Systémy Torbo také disponují řadou dalších výhod. Mezi hlavní stojí za zmínku velký pracovní tlak s možností regulace a také možnost volby dávkování směsi. I přes vysoký výkon má ale samotný přístroj velmi kompatibilní rozměry a je možné jej využívat prakticky kdekoliv. I díky tomu se tyto systémy označují jako systémy pro mobilní tryskání.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*