Při jakých úpravách může vašemu domu pomoci pískování?

Při jakých úpravách může vašemu domu pomoci pískování?V tomto článku se zaměříme na jednu konkrétní technologii, která může rodinným domům přinést velké množství pozitiv. Jedná se o pískové tryskání – pískování. Konkrétně se zaměříme na tryskání systémem Torbo, který ve svém oboru patří mezi nejlepší a je schopen dosahovat velmi kvalitních výsledků. Jak a kde pískování u rodinného domu pomáhá?

Ze všeho nejdříve představení technologie

Ještě, než přejdeme k samotným možnostem využití, si představíme obecný princip pískování a také konkrétní princip systémů Torbo. Pískování je činnost, při které dochází k opracování různých povrchů vlivem jemných částic – abrazivem. U systémů Torbo je tato technologie vyvinuta k maximální šetrnosti a to nejen pro povrchy, ale také pro okolí. Některé systémy bývají velmi prašné. Torbo je v porovnání s nimi a o 95% méně prašné. To vše díky technologii, kdy je směs písku s vodou tryskána k povrchu proudem stlačeného vzduchu.

dum-zahrada-nabytek.cz_tryskani-piskovani-ars_cz_01

Velké množství povrchů

Především díky své šetrnosti k otryskávaným plochám a vysoké účinnosti je možné systémy Torbo využívat na mnoha druzích povrchů. Jednat se může o savé i nesavé podklady. Tryskání pískem může být využito například k odstranění rzi z kovových konstrukcí. Vyčištění betonové a keramické dlažby od mechů, hub a nečistot. Tryskáním lze provádět také sanaci fasády, její očištění od nečistot, ale také od graffiti. Více o odstranění graffiti z fasády se můžete dozvědět v tomto článku.

dum-zahrada-nabytek.cz_tryskani-piskovani-ars_cz_02

Menší prašnost, menší rozměry, ale vyšší účinnost

Systémy Torbo také disponují řadou dalších výhod. Mezi hlavní stojí za zmínku velký pracovní tlak s možností regulace a také možnost volby dávkování směsi. I přes vysoký výkon má ale samotný přístroj velmi kompatibilní rozměry a je možné jej využívat prakticky kdekoliv. I díky tomu se tyto systémy označují jako systémy pro mobilní tryskání.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*