Bytové domy, které se klikatí terénem: bude to váš nový domov?

Bytové domy, které se klikatí terénem: bude to váš nový domov?Architekti jsou čím dál tím více kreativnější a odvážnější. Žene je k tomu touha lidí bydlet v pohodlí a současně v domech a bytech s nadčasovým designem. Jeden z nejzajímavějších projektů současné doby roste v Praze 4. Seznamte se a možná najdete konečně pro vás ideální místo pro život.

Klikatící se komplex budí pozornost

Nové byty v Praze 4 vzniknou v rámci projektu s názvem Rezidence Hadovitá. Svůj název dostal díky netradičnímu pojetí celé stavby. Před architekty z Arx Studia stála na začátku velká výzva. Museli totiž najít řešení, jak hned 3 moderní bytové domy zasadit do složitého terénu Michelské stráně. Jedná se totiž o svah a stavba na něm je vždy komplikovanou záležitostí. Vše se podařilo na jedničku. 3 bytové domy na sebe budou vzájemně navazovat a společně vytvoří místo, které budí obdiv.

K mání budou byty od 1+kk, které jsou vhodné zejména pro singles, až po byty 4+kk nebo moderní ateliéry. U všech zvolili architekti minimalistické řešení – tj. byty budou mít základní vybavení, ke kterému patří například bílé dveře, podlaha s dubovým dekorem nebo koupelna v neutrálních tónech. Je to z toho důvodu, aby si rezidenti mohli snadno přizpůsobit bydlení vlastním představám o dokonalosti.

Není moc času

Prodej bytů v Praze byl již zahájen a podle očekávání už bylo mnoho z nich prodáno. Naštěstí je ale bytů více, takže stále ještě šance na koupi jsou. Seznam bytů se k dispozici online na oficiálním webu projektu www.rezidencehadovita.cz. U zatím neprodaných bytů najdete i plánek, abyste hned viděli dispoziční řešení. A cena? Ta rozhodně není vysoká. Jestli vám banka na byt půjčí dost peněz, si zjistěte třeba pomocí této online kalkulačky. Poté doporučujeme co nejdříve jednat, domluvit si schůzku a byt rezervovat. Jedině rychlost je v tomto případě zárukou, že budete bydlet na jedinečném místě ve vysokém komfortu.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*