Chystáte se na nákup nového školního nábytku?

Chystáte se na nákup nového školního nábytku?



Pak byste měli vědět, že i nákup ergonomicky vyhovujícího školního nábytku má svá pravidla. Protože se ve třídě běžně scházejí 2 až 3 ročníky narození, je samozřejmostí také výrazně rozdílná výška dětí. K tomu je třeba počítat také s individuální rychlostí růstu děti. Z toho logicky vyplývá, že je dobré třídu vybavit školním nábytkem minimálně dvou (raději tří) velikostních typů. Mějte také na paměti, každý školní nábytek musí vlastnit certifikát vydaný certifikačním úřadem.

Chystáte se na nákup nového kancelářského nábytku?

Tak jako pro děti mladšího a staršího školního věku je důležitý kvalitní školní nábytek, kancelářský nábytek (kancelářské stoly, rohové psací stoly, kancelářské skříně) je hlavní vizitkou každé firmy. Image firmy totiž určitě neprospívá starý a nemoderní kancelářský nábytek. Rozhodně takovým kancelářským nábytkem neuděláte na klienta, jehož jste si pozvali na schůzku, žádný dojem. Nejde však pouze o návštěvy a klienty. Kvalitní kancelářský nábytek je důležitý především pro zaměstnance, kteří na pracovišti tráví minimálně třetinu pracovního dne. Acinterier.cz vám nabízí kancelářský nábytek od kancelářských židlí přes kancelářské stoly, rohové psací stoly, kancelářské skříně až po celkové vybavení vašich kanceláří. Pokud si nejste jisti, jaký kancelářský nábytek do své firmy zvolit, s důvěrou se na e-shop acinterier.cz obraťte a nechte si poradit.

Chystáte se na nákup nového zdravotnického nábytku?

A zatímco díky kvalitnímu školnímu nábytku mohou děti dosahovat lepších znalostních výsledků, díky kvalitnímu kancelářskému nábytku mohou zaměstnanci dosahovat lepších pracovních výsledků, Pokud jde o zdravotnický nábytek, i on musí splňovat veškeré předepsané normy. Kvalitní zdravotnická lehátka a vyšetřovací lůžka umenší stres vyšetřovaných a zajistí komfortní pracovní prostředí zdravotnickému personálu. Kvalitní zdravotnický nábytek včetně zdravotnických skříní by měl být především bytelný, jednoduše udržovatelný a vyznačovat se dlouhou životností. Právě takový je zdravotnický nábytek, který pořídíte v e-shopu acinterier.cz.




Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*