Krycí plachty mají široké uplatnění. Kdy vám přijdou vhod?

Krycí plachty mají široké uplatnění. Kdy vám přijdou vhod?

Potřebujete zakrýt dřevo na zahradě, stavební materiál, pískoviště, ale třeba i bazén? V takovém případě na scénu přicházejí zakrývací plachty, které se vyznačují vysokou pevností, odolností vůči nepřízni počasí a dlouhou životností. Uplatnění nacházejí nejen v soukromém sektoru, ale i v podnikatelském světě. Zakrývací plachty používají třeba zemědělské firmy i průmyslové společnosti. V následujících řádcích vám prozradíme, z jakého materiálu se vyrábí a kdo vám je dokáže zajistit.

Co se materiálu týče, krycí plachty s oky jsou vyrobeny z kvalitního kašírovaného polyetylenu, jemuž nevadí povětrnostní vlivy, přímé slunce, dokonce ani mráz. Bez problémů zvládá teplotu -40 °C i +60 °C. A mezi další vlastnosti, jimiž se taková krycí plachta může pyšnit, patří například nepromokavost.

Kovová oka pro snadnou manipulaci

S plachtou můžete jednoduše manipulovat a upevňovat ji podle potřeby, neboť okolo jejího obvodu jsou kovová oka. Dávejte si pozor na to, aby byl materiál okolo těchto ok zdvojen, protože jedině tak se nemusíte obávat protržení. Pokud však vsadíte na krycí plachty od výrobce Plachty Štěpáník, nemusíte se jakéhokoliv poškození v oblasti ok obávat.

V nabídce je hned několik velikostí kovových ok, tudíž si vyberete podle vlastních potřeb a požadavků. U společnosti Plachty Štěpáník pochodíte i s individuálními požadavky, jelikož provádí kromě jiného i výrobu na míru.

Plachty od společnosti Plachty Štěpáník

Chcete plachtu modrou, zelenou, nebo si vystačíte s bílou či čirou? U firmy Plachty Štěpáník to není žádný problém. Působí na tuzemském trhu od roku 1995 a řadí se díky svému přístupu mezi spolehlivé výrobce a dodavatele zakrývacích plachet. Kromě toho, že má kamenný obchod, provozuje i e-shop, odkud si můžete plachty bez problémů objednat.

Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*