Kde pořídit ideální školní nábytek?

Kde pořídit ideální školní nábytek?Školní set skládající se z dvojmístné lavice a dvou židlí, školní lavice dvoumístná s košem, školní PC stůl pro jednoho žáka, školní pevná židle, školní jednomístná stavitelná lavice s košem, školní PC stůl pro 2 žáky, školní sušák na výkresy A3, výsuv na klávesnici, školní žákovská židle stavitelná, třílistá školní posuvná tabule, školní učitelská výškově stavitelná židle – to jsou jen střípky z kompletní nabídky školního nábytku. Objednejte školní nábytek nad 5 000 Kč a získejte mimořádnou slevu 6 procent včetně dopravy zdarma v rámci České republiky. Pořiďte dětem vysoce kvalitní školní nábytek, který se vyznačuje extrémní životností a dokonalou bezpečností.

Kam se obrátit pro zdravotnický nábytek?

Stejně jako školní nábytek, tak i kancelářský nábytek a zdravotnický nábytek například zdravotnické skříně, čekárenské lavice, křesla určená do zdravotnictví, lehátka, lůžka a převozné vozíky má acinterier.cz ve své nabídce. Objednávat můžete vše, co potřebujete pro vybavení svých ordinací, pro jejich zázemí. Velmi žádané jsou například zdravotnické skříně na soklech s kovovými úchytkami, kovové kartotéky a archivační skříně až pro 144 kusů pořadačů. Možnost získat kvalitní zdravotnický nábytek určitě uvítají také sanatoria a ubytovny.

Sháníte atypický nábytek (školní, kancelářský nebo zdravotnický)?

Kancelářské stoly, kancelářské skříně, rohové psací stoly, jednací stoly, kancelářské sestavy, kontejnery, kartotéky a kovový nábytek – to vše můžete mít s dopravou zdarma po celé České republice. Nabídka kancelářského nábytku, školního nábytku a zdravotnického nábytku v e-shopu acinterier.cz je opravdu velmi bohatá. Pokud si ale přesto nevyberete, není problém nechat si v dílně firmy vyrobit atypický nábytek na zakázku. Může jít o jednotlivé kusy nábytku nebo celé sestavy. Neváhejte!
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*