Luxusní bydlení v Praze, aneb nové vily Chuchle

Luxusní bydlení v Praze, aneb nové vily ChuchleJestliže se koukáte po novém bydlení v Praze, pak byste svou pozornost měli věnovat nově vystavěným vilám Chuchle. Tento developerský projekt ukrývá v oblasti Velká Chuchle, ulice na Hvězdárně, vilové novostavby a pozemky připravené pro budoucí výstavbu.

O projektu

Jedinečný vilový projekt je situován v Praze 5 přímo nad chuchelským dostihovým závodištěm. Projekt má za cíl poskytovat kvalitní, moderní a útulné bydlení v krásném prostření, těsně spjatém s přírodou. Při výstavbě byl plně využit potenciál lokality a nabízí řadu hodnotných výhledů na pravobřehou zástavbu Prahy a na zelené svahy Chuchelského háje. Jako autoři architektonického řešení byli vybráni architekti z ateliérů A69 – architekti s.r.o.

Vily

Rezidenční komplex zahrnuje 31 vil v Praze, které jsou nabídnuté k prodeji (21 samostatně stojících a 10 dvojvil). Vily jsou v dispozicích 4+kk, 5+kk, 6+kka 7+kk & 1+kk o užitné ploše 184 m2 až 346 m2. Součástí většiny vil je také terasa, prostorná zahrada a 1–2 garážová stání a další parkovací místa. Zároveň k většině vil patří i parcely, na kterých jsou vystaveny. V rámci resortu je k dispozici 37 pozemků, o velikosti plochy 455 m2 až 1682 m2., určených pro budoucí výstavbu.

Lokalita

Vilová čtvrť je zasazena do klidné lokality, která nabízí výbornou dostupnost do centra Prahy. V blízkosti se nacházejí linky autobusů i tramvají. Místo disponuje také veškerou občanskou vybaveností, jako je mateřská a základní škola, veterinární ordinace, policie, kavárny a restaurace, pošta či všestranně zaměřené obchody. Na své si tu přijdou i sportovní nadšenci, kteří mohou využívat místní cyklostezku nebo si zaběhnout do parku Homolka. V blízkosti vil na prodej je také závodiště Velká Chuchle, které můžete sledovat téměř z okna.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*