Možnosti uskladnění věcí z podnikání

Možnosti uskladnění věcí z podnikání

Pokud podnikáte, zajisté vás napadá otázka, kde můžete uskladnit své věci, které potřebujete k podnikání. Může se jednat o různý materiál, nářadí i skladové zásoby pro váš e-shop. Pokud bydlíte v malém bytě či rodinném domku bez garáže, není nejlepší řešení skladovat tyto věci zabírající mnoho prostoru doma. Navíc při výkonu některých činností ani nepotřebujete a nemáte k dispozici kancelář či provozovnu, a tak nejlepší možností, kde umístit vaše věci, může být externí sklad. Také můžete řešit dočasné uskladnění věcí, pokud se vaše společnost stěhuje do nových prostor nebo se připravujete na rozsáhlou rekonstrukci kanceláře. Při některých příležitostech můžete získat velkou zakázku zahrnující objednání většího množství materiálu než jste zvyklí a jsou vaše skladové kapacity. Při všech těchto možnostech využijte krátkodobý i dlouhodobý pronájem skladových prostor v Praze a Brně. Více vám představíme v článku níže.

Kterou firmu je možné využít v Praze a Brně?

Využijte levné samoobslužné sklady umístěné v Praze a Brně. Webové stránky naleznete na adrese skladuju.cz Jedná se o profesionální řešení s využitím tzv. SELF STORAGE, což znamená “samoskladování”. Sklady jsou dostupné 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Díky bezpečnostnímu čipu se nemusíte bát o vaše uložené věci. Navíc prostory jsou nepřetržitě hlídané ostrahou a kamerovým systémem.

Pobočky skladových prostor skladuju.cz naleznete na těchto adresách:

  • Malešická ulice 655/5D, Praha 10,
  • Za Mototechnou, Praha 5 – Stodůlky,
  • Bohunická cesta 775/8, Moravany u Brna.

Neváhejte dlouho a objednejte si na webu pronájem skladu Praha nebo pronájem skladu Brno a získejte svůj potřebný prostor. Po odeslání nezávazné poptávky se vám obratem ozve vyškolený pracovník a probere s vámi všechny varianty a možnosti skladových prostor na míru vám i vaší firmě.

Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*