Sprchový set v retro stylu

Sprchový set v retro styluFree-Photos / Pixabay" />V současné době jsou IN vodovodní baterie, koupelnové doplňky a dokonce i sprchové kouty v černé barvě.  Firma RAV Slezák z Olomouce vyrábí dokonce i sprchový set v černé matné v kombinaci se starou mosazí. Tato kombinace dodá vaší koupelně originalitu a luxusní dojem zároveň.

Obsah setu

Součástí sprchového setu je vodovodní vanová baterie MORAVA RETRO s roztečí 150 mm. Díky tomu, že se jedná o vanovou baterii, lze set umístit i do vany se zástěnou.

Dále je součástí kovová ruční sprcha, sprchová kovová hadice s délkou 150 cm, sprchová tyč s jedním úchytem na zeď včetně pojezdu pro ruční sprchu s keramickým přepínačem a kovová hlavová sprcha o průměru 20 cm.

Kombinace

Tento sprchový set je vhodné kombinovat s černými doplňky a dále pak s celou sérii Morava Retro, která je v designu černé matné s kombinací staré mosazi.

Série Morava Retro nabízí vodovodní umyvadlové, dřezové, sprchové baterie ve stejném barevném provedení a při kombinaci se sprchovým setem docílíte maximálního sjednocení vaší koupelny.

Záruka

Na tělo baterie (těsnost odlitku) je záruka 10 let. Na vršky a povrchovou úpravu je záruka standardně 2 roky.

Použití

Hlavová sprcha je po spuštění vody velkou relaxací pro tělo. Díky velké ploše 20 cm dochází k jemnému masírování pokožky pomocí vody, jejíž teplotu si nastavíme přesně podle našich požadavků.

Zaujal vás tento nápaditý a elegantní sprchový set s vanovou baterií?
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*