Výběr v hodných interiérových dveří

Výběr v hodných interiérových dveříVchodové či interiérové dveře jsou prvkem, na který klademe nejvyšší nároky. Mají nám zajistit nejen dokonalou bezpečnost, ale také estetické požadavky.

Interiérové dveře

Vchodové nebo interiérové dveře jsou nejen dokonalým estetickým prvkem, ale také prvkem bezpečnostním. To platí především u dveří vchodových. Proto musí být vyrobené z kvalitního materiálu ve spojení se špičkovou technologií. Vchodové dveře prostě musí v každém směru dokonale sedět.

  • Proto je lepší variantou obrátit se na specializované výrobce nežli si tento prvek pořídit v hobby marketech nebo obchodech, u kterých nemáme jistotu kvality.
  • Levné produkty by mohly zapříčinit v budoucnu mnoho problémů.

Interiérové dveře jsou vyráběné v mnoha typových, materiálových i barevných variantách. Proto je možné vybrat si přesně to pravé na míru svému domovu nebo i kanceláři.

Vchodové dveře do bytu

Nejvyšší nároky budeme klást pochopitelně na vchodové dveře do bytu. Od nich očekáváme nejen originální a dokonalý vzhled, ale také splnění všech požadavků na požární odolnost, zabezpečení proti vylomení, kouřotěsnost či zvukovou izolaci.

  • Na vchodové dveře se prostě musíme spolehnout v každém směru.

Protipožární dveře

Speciálním prvkem do bytových nebo jiných objektů jsou protipožární dveře. Tento prvek se instaluje především do míst, kde je nutné rozdělení požárních úseků. Je tedy možné oddělit bezpečně místnost s kotlem na tuhá paliva a zvýšit tak bezpečnost provozu i samotných obyvatel.

  • Díky tomu, že tento typ dveří dokonale splňuje estetické požadavky náročných zákazníků, stále více se objevují protipožární dveře i jako dveře vchodové (bytové).

Protipožární dveře se vyrábějí ve třech základních barevných variantách. Mohou být také prosklené.

  • Nejvyšší nároky na voděodolnost a nárazu vzdornost splňují dveře Aqua Extreme, které jsou navrženy pro náročné provozy.
  • Vybavit se jimi mohou tedy nemocnice, kuchyně, bazény nebo chemické provozovny.Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*