Hledáte kvalitní bydlení? Zajímejte se o lokalitu Horní Žižkov

Hledáte kvalitní bydlení? Zajímejte se o lokalitu Horní ŽižkovMít vlastní bydlení je jednou ze základních potřeb každého současného a moderního člověka. Není pochyb o tom, že možností je dnes k dispozici více než dost. Pokud se na některé z nich podíváme, patří sem například stavba domu, pronájem či koupě bytu.

Nejpopulárnější je rozhodně varianta poslední, založená právě na pořízení bytu. Kdo hledá ten pravý, měl by svůj zájem směřovat na lokalitu Horní Žižkov v Praze.

Co zde bude k dispozici?

Buďme konkrétní a podívejme se blíže na to, co mohou zájemci o bydlení v této oblasti očekávat. Bude to celkem 357 nových bytových jednotek. Kdo hledá byty na Praze 3, bude mít možnost bydlet v ulici Malešická, kde nové bytové jednotky vyrostou v rámci 2 fází. Určitě je třeba zmínit i název tohoto developerského projektu. Je celkem jednoduchý a dobře zapamatovatelný, jelikož jde o bydlení Na Vackově. V první fázi by měly vzniknout 3 budovy, ve druhé zbývající 2. Kromě bytů se počítá také s možností koupě ateliéru, nebo možností využití nebytového prostoru.

Výběr bytů bude velký

Pokud se budeme držet toho hlavního, tedy konkrétně nabídky bytů, je třeba říci, že ta bude skutečně velká. Pokud jde o dispozice, vše začíná těmi nejmenšími, které mají podobu 1+kk. Hodí se jednotlivcům, stejně jako mladým párům. Největší možnosti mají dispozice 5+kk, což je varianta, která dokáže uspokojit i náročnější rodinu. Samozřejmostí je i celkový dostupný servis spojený jak se správným výběrem, tak i servis spojený s tím, když hledáte vhodné financování bydlení v Praze. V případě tohoto developerského projektu lze využít zvýhodněných nabídek spojených s novými hypotékami.

Proč právě Žižkov?

Je to jednoduché. Zaujme hlavně jeho poloha, stejně jako dobrá občanská vybavenost. Opomíjet nelze také to, že nevšední je i jeho historie, díky které lze v této části najít mnoho zajímavých míst. Opomíjet nelze ani fakt, že čtvrť prochází průběžnou revitalizací.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*