Dáváte přednost borovici před smrkem? Vsaďte na dřevěný nábytek z borovice

Dáváte přednost borovici před smrkem? Vsaďte na dřevěný nábytek z boroviceMožná vás osloví borovicový nábytek, který do vašeho obydlí vnese ryzí kousek přírody; který dokonale zapadne do rustikálního bydlení (rustikální nábytek). Dřevěný nábytek z borovice prozáří váš dům či byt světlou barvou a zajímavými kresbami dřeva. Borovicový nábytek z masivu je vhodný na jednoduché komody i robustní postele. Jeho atraktivní zpracování může zdobit vaši kuchyni, ložnici i obývací pokoj. Vždy se jedná o originální provedení borovicového nábytku z masivu. Borovicový dřevěný nábytek se vyznačuje dlouhověkostí. Zejména, pokud borovicový nábytek umístíte dobře vyváženého prostředí se správným klimatem, můžete se těšit na v podstatě nestárnoucí nábytek z masivu.

Nábytek Mirek v nedávné době zařadil do své výroby také borovicové dveře. V nabídce borovicového nábytku z masivu tedy teď najdete jak skříňky, skříně a dřevěné postele, tak také kvalitní masivní borovicové dveře.

Nábytek z dubového dřeva

Vyhledávaným dřevem na výrobu nábytku z masivu je dub. Dubový nábytek z e-shopu nabytekmirek.cz se vyznačuje vynikající kvalitou, elegancí, ba přímo luxusem. Tento nábytek z masivu bývá propracován do nejmenších detailů a zvyšuje tak ještě více hodnotu dubového dřeva.

Až budete vybírat mezi jednotlivými kusy dubového nábytku z masivu (jídelní stůl masiv dub, jídelní židle), mějte na paměti, že každý kus je mírně odlišný. Týká se to nejen zabarvení, ale také výrazných či méně výrazných letokruhů ve dřevě. Firma Nábytek Mirek dokáže dubové dřevo používané na nábytek z masivu harmonicky kombinovat, aby každý díl a blok vytvořil jedinečný celek.

Pozitivní vliv na zdraví a pohodu – to je nábytek z masivu

Pokud si do svého domu, bytu, kanceláře nebo hotelu vyberete jakýkoliv nábytek z masivu (rustikální nábytek, designový nábytek, selský nábytek, provence nábytek), získáte dřevěný nábytek, který bude mít pozitivní vliv na vaše zdraví a pohodu. U jídelního stolu z masivu se vám bude dobře jíst, na manželské posteli z masivu dobře spát. Na dřevěném zahradním nábytku se vám bude dobře relaxovat. Mimochodem, právě zahradní nábytek (zahradní sety a zahradní sestavy) právě teď můžete nakupovat se slevou.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*