Krátkodobý pronájem bytu v Praze vynese zajímavé peníze

Krátkodobý pronájem bytu v Praze vynese zajímavé penízeO tom, že mít byt v osobním vlastnictví v našem hlavním městě je skoro totéž, jako vlastnit malý zlatý důl, určitě nemusíme mluvit dlouho. Ovšem, má to svá rizika – protože musíte nemovitost dobře pronajmout nebo jinak využít, zkrátka zefektivnit těžbu cenných kovů na maximum.

Pokud v Praze trvale nežijete a nechcete neustále dojíždět, i vzhledem k obtížnosti skloubit práci a rodinu a mít ještě nějaký volný čas, můžete dát šanci profesionálům. Jak na to?

Specializovaná firma zařídí vše od A do Z

Když se řekne krátkodobý pronájem, na vlastní pěst jednajícím je jasné, že to bude stát opravdu velkou spoustu času. Předávání klíčů, úklid, drobné opravy a další věci, takže sečteno a podtrženo, museli byste bydlet maximálně pár minut cesty autem, abyste vše důležité stíhali a hosté se rádi vraceli. Správa krátkodobého pronájmu je něčím, o co se mohou postarat odborníci. A to o naprosto všechno, od komplexního servisu pro hosty až po výměnu prasklé žárovky.

Není třeba podstupovat zdlouhavá jednání nebo vydávat inzeráty o volném krátkodobém pronájmu na vlastní pěst. Profesionální snímky bytu nebo text inzerce mohou samozřejmě zajistit na počkání odborníci, díky kterým bude mít celá akce maximální efekt…

Kolik je vlastně možné vydělat?

V některých částech naší metropole bude poptávka jistě trochu větší, to je zcela zákonité. Ale pokud chcete mít o celé věci maximální přehled, je tu kalkulace správy Airbnb. Stačí jen pár základních dat, rozhodně nemusíte rozepisovat celé romány a dávat k dobru detailní informace o vašem bytě. Vlastně postačí jen lokalita, výměra a také pár fotografií pro přehled.

Pokud máte „jen“ garsonku, vůbec to nevadí. Jak totiž ukazují poslední průzkumy, na trhu realit je obecně hodně žádaná a platí to i pro pronájmy – ať už krátkodobé nebo dlouhodobé.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*