Lepší úklid v Praze – Lepší úklid s.r.o.

Lepší úklid v Praze – Lepší úklid s.r.o.Jsme úklidová firma a působíme v oblasti úklidových služeb a správy majetku. Na trhu působíme více než 13 let. Poskytujeme garantované úklidové služby  odborně vyškolenými pracovníky. Využíváme nejnovějších trendů a technologií v oblasti úklidu, včetně ekologických přípravků i postupů a třídění odpadu.

Úklidové služby provádíme 7 dní v týdnu, ve dne v noci – dle smluvního ujednání. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vytvoříme nabídku dle vašeho zadání, potřeb a možností.

Odvoz odpadu a suti

Pokud potřebujete odvézt odpady, přivezeme velkoobjemové kontejnery na biologický nebo komunální odpad, kontejnery na stavební suť i na přebytečné harampádí dlouho schovávané v suterénech, půdních prostorách nebo sklepích. Veškeré odpady vždy ekologicky zlikvidujeme v souladu s platnými předpisy a zákony České republiky.

Úklid po malování

Kompletní úklid provádíme za použití vysoce kvalitních čistících prostředků, vysoce výkonných profesionálních průmyslových strojů. Naše kvalitní čistící přípravky si lehce poradí se zaschlou barvou nebo ztvrdlým cementem na podlaze. Provádíme také vyklízení půd, sklepů a jiných prostor, u kterých budete potřebovat zlikvidovat nashromážděný odpad. Součástí generálních úklidů je i odvoz odpadu na místa tomu určené
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*