Toužíte po krbu? Váš problém vyřeší nástěnné panely

Toužíte po krbu? Váš problém vyřeší nástěnné panelyKdo by si nerad dopřál romantický večer u krbu, se skleničkou vína a hřejivým pocitem, který vychází z plamenů? To je snad ideální představa každého. Jenže realita je neúprosná – řada z nás žije v bytech, kde je krb rovnou vyloučený, a i ti šťastlivci z domů si jej často z různých důvodů nemohou dovolit. Naštěstí ale moderní doba nabízí alternativy, které vaše představy splní téměř stejně tak jako skutečný planoucí krb.

Imitace k nerozeznání

Řeč je o nástěnných krbových panelech, o kterých si dnes povíme trochu více, a dost možná vás také nalákáme k jejich koupi. Jak vlastně tato vychytávka funguje? Představte si, že je to mimořádně jednoduché. Jen si na stěnu pověsíte panel, zapojíte jej do elektřiny a doslova během chvilky si můžete užívat pohled do plamenů, které na první pohled působí skutečně jako reálné. Teplo i estetický dojem zůstávají zcela zachovány, a zároveň neriskujete například požár nebo nemusíte řešit dostatek topiva a další nezbytnosti. To je skoro sen, nemyslíte?

LED kvalita

V dnešní době můžete volit skutečně ze široké nabídky produktů. Momentálně nejoblíbenější jsou především LED panely, které jsou mimořádně spolehlivé a zároveň zcela autentické. LED technologie se pojí se s řadou zajímavých efektů a toto provedení je kombinováno i s velice příjemnými provozními náklady. Můžete si tedy užívat veškeré výhody krbu, a přitom eliminovat vysoké náklady a další starosti. Nástěnné krby toho navíc umí daleko více než obyčejný krb. Vše samozřejmě závisí na vámi zvoleném konkrétním modelu, ale mezi běžné funkce dnes patří například:

  • ukazatel teploty v místnosti
  • změna barvy ohně a efektů plamenů
  • zabudovaný termostat a další vychytávky

Skutečný krb dnes vyjde na desítky tisíc. Vyžaduje totiž často stavební úpravy, do toho veškerý materiál a samozřejmě peníze za úpravu komína a další výdaje. To u nástěnných panelů nehrozí. Dnes je lze pořídit doslova za pár kaček. A pak už jen stačí stisknout tlačítko dálkového ovladače a následně se můžete oddávat příjemnému pohledu do plápolajícího ohně.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*