Aktuální trendy ve světě kuchyní

Aktuální trendy ve světě kuchyníRozhodli jste se modernizovat si svou kuchyni nebo si kuchyni novou zařizujete od podlahy? Určitě nechcete ze své kuchyně mít místo, které bude vypadat jako kuchyně vaší babičky. Toužíte po něčem moderním, co jistě nadcházejících pár let moderní bude. Proto je třeba informovat se o tom, co je nyní in ve světě kuchyní. Je toho ostatně víc než dost, ani v časopisech to není vše tak perfektně shrnuté. My jsme však vybrali jen to nejaktuálnější, co žádná moderní kuchyně nesmí postrádat.

Obecně lze říct, že se nyní už nezaměřujte na bílé kuchyně ve skandinávském stylu. Spíše se zaměřte na trochu jinak barevné kuchyně. In jsou hlavně černé matné kuchyně, které jsou doladěny masivním dřevem. Do takových kuchyní jsou pak zakomponované i spotřebiče, jako je lednička nebo trouba či mikrovlnná trouba.

Co se týče dalších trendů v kuchyni, čtěte dál. Shrnuli jsme pro vás to nejaktuálnější, jak již bylo zmíněno.

Nerez už se taky nenosí

O tom, že bílé spotřebiče se už nenosí, vám nemusíme dlouho povídat. Bílé spotřebiče jsou zkrátka jedno velké tabu. Jsou nahrazeny hlavně nerezovými spotřebiči, které už ale taky jsou pomalu nahrazovány, a to měděnými modely.

Kdo by to byl řekl, že měď bude tak oblíbená m a tak žádaná ve světě bydlení! Dnes je možné zakoupit si nejen měděné nádobí, ale také měděné kuchyňské úchytky či kuchyňské dřezy, samozřejmě s vysokou kuchyňskou baterií také v měděném provedení.

Prosklené poličky jsou tabu

Rozhodli jste se pro naprosto novou kuchyňskou linku? Vrchní poličky rozhodně nesmí být prosklené, a to ani matně prosklené. To už se zkrátka nenosí. Cokoli musí být plné ideálně z matného dřeva nebo jiného podobného materiálu. Nikdo přece nemusí vidět, co v policích schováte. Stejně tak eliminujte klasické police, volte spíše šuplíky, které budou bez nábytkových úchytek.

zdroj obrázku: pixabay.com
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*