S novým rokem přišel čas na změnu. Inspirujte se současnými trendy!

S novým rokem přišel čas na změnu. Inspirujte se současnými trendy!Nemáte do čeho píchnout a z každodenního stereotypu vám začíná „šplouchat na maják“? Máte nejvyšší čas, udělat doma pár změn. Nemusíte se však pouštět do totální a finančně náročné rekonstrukce. Nudu se vám podaří vyhnat pomocí několika menších úprav, které ve finále navodí úplně jinou atmosféru. Oblečte své bydlení do současných trendů a nalaďte svou mysl na pozitivní vlnu!

Umění v kuchyni

Doba, kdy jsme kuchyň vnímali jako ryze pracovní místnost, je naštěstí dávno za námi. Prostor nyní plní i jinou funkci – sociální. V mnoha domácnostech jde o jediné místo, kde se během dne alespoň na chvíli sejde celá rodina, a proto je na místě, abyste místnost adekvátně vyzdobili. Nebojte se starožitných nástěnných dekorací a uměleckých předmětů. A nezapomeňte na stylové florální tapety, právě ty jsou nyní v kurzu více než kdy jindy.

dum zahrada nabytek.cz interie cz

Zaoblené sofa

Rok 2020 se nese v duchu cestování v čase. Udělejte si výlet do 60. a 70. let minulého století a opatřete si pár pohovku ve tvaru ladných křivek. Interiéru plného rovných linek dodá patřičnou vzpruhu a hravost.

Ratanový a proutěný nábytek

Přírodní materiály hrají prim již celá léta. Letos se vrací do hry ratan a proutí, takže pokud vám na půdě odpočívá zachovalý stolek či pár křesel, dejte jim druhou šanci. Třeba ve vás oživí vzpomínky na šťastné dětství, kdy jste ještě neměli tolik starostí.

Samostatně stojící vana

Vždycky jste po ní ve skrytu duše toužili, ale nikdy jste se pro ni neodhodlali. Nyní je ten správný čas vše napravit. Samostatně stojící vana v koupelně dominuje a vnáší do rutinní hygieny potěšení. S tvorbou dokonalé kompozice vám pomohou vhodně zvolené závěsy.

dum zahrada nabytek.cz interie cz

Olivovník

Živé rostliny jsou nedílnou součástí každého bydlení. Lépe řečeno, měly by být. Vloni byl v kurzu fíkovník, letos je to subtilnější a sofistikovanější olivovník. Dejte mu šanci, zamilujete si ho!
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*