Pořiďte si nové auto do rodinné garáže

Pořiďte si nové auto do rodinné garáže

Vlastníte krásný rodinný dům, rozlehlou zahradu a velkou garáž, v níž vám stále něco chybí? Pak tento problém vyřešte za pomoci nového automobilu. Dopravního prostředku, který se bude vyjímat v těchto prostorách a poslouží vám pro každodenní ježdění do práce, za zábavou či kamkoliv jinam.

Chcete-li v tomto ohledu vsadit na prověřenou kvalitu, příznivé provozní náklady, zajímavou nákupní cenu a profesionální servis konkrétní značky, volte výrobce osobních a užitkových vozů Renault.

Konkrétně se zaměřte na speciální nabídku Renault Zličín, respektive na společnost Renault Retail Group CZ. Ta prezentuje nové a postarší vozy této značky se vším všudy.

Předváděcí vozy Dacia

Vybírat lze z mnohých modelových řad Renault, které se svou velikostí, úložným prostorem a motorizací hodí jak pro pány, tak dámy. Ať už máte potřebu jezdit v něčem menším každý den na nákup nebo dáváte přednost velkému silničnímu korábu, s nímž absolvujete rodinnou dovolenou.

Není to však pouze značka Renault, jež je dominantní pro výše uvedený subjekt. V rozlehlém showroomu naleznete i jiné automobily, jichž je firma autorizovaným prodejcem.

  • Kvalitní vozy Renault
  • Moderní automobily Nissan
  • Předváděcí vozy Dacia

Sáhnete-li po jakémkoliv z nich, vždy očekávejte léty prověřenou kvalitu, prvotřídní zpracování, náhradní díly Renault Scenic a volbu z odlišných tříd vnitřního vybavení.

Diagnostika Renault a výhodné financování

Jak jsme již v malé míře zmínili, je společnost Renault Zličín také špičkovým dodavatelem nejrůznějších náhradních dílů pro všechny modely těchto značek. Nemusíte se tak obávat žádných zdlouhavých čekacích lhůt.

Navíc lze využít i profesionální servis, kde vám bude provedena diagnostika Renault, pravidelné kontroly či náročnější opravy vozů. Vše pod záštitou zkušených pracovníků a za přispění moderních technologií.

Jde o komplexní služby, které ve finále uzavírá ještě nabídka bezkonkurenčního financování, pakliže se rozhodnete pro nákup nového či ojetého vozu. Vždy získáte jen tu největší kvalitu.

Renault Zličín je dealer číslo jedna

Pořiďte si rodinné vozidlo, jež zaparkujete do připravené garáže a oddávejte se profesionálnímu přístupu ze strany tohoto odborníka. Užívejte si nejenom pestrého výběru vozů značky Renault, ale i zajímavých cen. Ty jsou tvořeny individuálně na základě zvolené výbavy a velkého množství doplňkového příslušenství.

Renault Retail Group CZ bude vaším dlouhodobě spolehlivým partnerem při nákupu nového i ojetého vozu, s jehož komfortem a provozními náklady budete nadmíru spokojeni.

Je nejvyšší čas, oslovit zkušeného dealera, který za málo peněz a bez mrknutí oka zaplní vaše prázdné místo v garáži. Renault je zárukou vysoké kvality.

Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*