Předokenní rolety a žaluzie zajistí ten správný stín

Předokenní rolety a žaluzie zajistí ten správný stín

Toužíte po patřičném zastínění interiéru v letním období? Chcete svoji nemovitost chránit před slunečními paprsky a konkrétní řešení sloučit i s určitým zabezpečením? Pak se zaměřte na venkovní rolety, s nimiž se pojí poměrně značné množství kladů. Vedle tepelné úspory snížíte hluk doléhající zvenku a zároveň ochráníte svůj majetek. To vše v kombinaci s jednoduchým ovládáním, o nějž se stará dálkový ovladač ve spojení s elektrickým pohonem. Abyste docílili kvalitního zpracování a dlouhé životnosti, musíte tyto doplňky volit pouze od prověřeného výrobce.

Venkovní žaluzie Lomax

Je to společnost Lomax působící na trhu již spoustu dlouhých let. Tým odborníků, jenž si vybudoval velice silné renomé a své služby prezentuje prostřednictvím osmdesáti poboček na území České a Slovenské republiky. Vedle předokenních rolet jsou to také venkovní žaluzie, s nimiž si budete moci regulovat přísun světla v domácnosti. Výrobky opatřené moderními čidly, jež reagují na sluneční paprsky za vás a zajišťují tak dostatečný chlad v nemovitosti.

Produktové portfolio společnosti Lomax

Výše uvedeným sortimentem to samozřejmě nekončí. Pomocná ruka vám bude poskytnuta i při výběru garážových vrat nebo hliníkových vstupních dveří. I zde máte možnost očekávat výrobu šitou na míru. Jednička na českém trhu vám přináší technický návrh zcela zdarma, pětiletou a desetiletou záruku, rychlý servis v případě problémů a pestrý výběr nejrůznějšího doplňkového příslušenství. Vsaďte na ryze český produkt, ať už jsou to předokenní rolety, venkovní žaluzie a další. Dejte přednost široké barevné škálovatelnosti a spolupracujte s odborníky, jež danému segmentu skutečně rozumí. Nebojte se nezávazné poptávky. Navštivte internetový portál http://www.lomax.cz/, popřípadě využijte bezplatné telefonní linky 800 100 372, kde se dozvíte více.

Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*