Ženy, žijící v bytě samy, častěji využívají služeb hodinového manžela

Ženy, žijící v bytě samy, častěji využívají služeb hodinového manželaZa několik posledních let výrazně vzrostl počet žen, které žijí samy společně s dětmi ve svém bytě. Už nejsou tolik závislé na svých partnerech, tak jak tomu bývalo dřív, a nebojí se postarat se o děti a byt samy. Tatínkové přispívají na chod domácnosti a částečně pečují o společné potomky. Nutné opravy v bytě ale již musí žena řešit sama. Pokud jí bývalý partner nepomůže, protože nechce, nebo kvůli tomu, že nemá dostatek volného času, je nucena obrátit se na některého z řemeslníků. Nejlepší jsou ti, které jim může někdo z přátel nebo z rodiny doporučit, protože s nimi mají svoje zkušenosti a byli s jejich prací spokojení.

Jedná se o zručného a všestranného řemeslníka

Mezi takové můžeme zařadit i společnost Hodinový manžel Praha. Nabízí služby vysoké kvality za přijatelné ceny pro klienty z Prahy a jejího blízkého okolí. Pokud oprava velmi spěchá, mohou klienti pro tyto případy využít nonstop telefonní linku a s odborníky si domluvit nejbližší termín návštěvy. Výjimečné nebývají ani práce o víkendech, ani o svátcích, za ně si společnost Hodinový manžel Praha neúčtuje žádné příplatky. Bez příplatků jsou také práce ve večerních hodinách.

Nabídka služeb hodinového manžela je široká

Společnost nejčastěji provádí montáže nábytku, polic, světel a lustrů, opravy vodovodních baterií, sprch a toalet, čištění odpadů, elektrikářské, instalatérské a zednické práce, práce na zahradě, terénní úpravy a poskytuje mnoho dalších služeb. Ve spolupráci s firmou Pronájem montážních plošin Praha poskytuje hodinový manžel rovněž výškové montážní práce. Spolupráce je navázána také s firmou Čištění koberců Praha a to v mokrém hloubkovém čištění koberců a mytí podlah. Podrobný přehled služeb a také zjednodušený ceník je uvedený na internetových stránkách společnosti Hodinový manžel Praha. Do ceny je zahrnuta doprava po Praze a hodinová cena za prováděné práce. Zaměstnanci společnosti mohou při své práci využít materiálu zakoupeného klientem nebo si dovezou materiál vlastní. Na ten nepožadují zálohu, vše je vyúčtováno až po skončení všech prací. Do ceny se nezahrnuje drobný materiál, jako jsou šroubky a hmoždinky, a pro stálé klienty poskytuje společnost věrnostní slevy.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*