Zařiďte dětský nápaditě a kreativně

Zařiďte dětský nápaditě a kreativněAsi každý rodič chce pro své dítě to nejlepší, o tom není žádných pochyb. To platí také v rámci zařizování dětského pokoje. V tomto směru máte bezpočet možností, jak se dopracovat k jedinečnému a zábavnému interiéru, který bude vaše dítko jednoduše bavit. Hledáte-li v tomto směru patřičnou inspiraci, začtěte se do následujících řádků.

Pokoj pro chlapce

Jestliže zařizujete pokoj pro chlapce, budete ho samozřejmě řešit v trochu mužnějším duchu. To se týká nejenom výmalby, ale také samotného nábytku. Oblíbené jsou například hrací koberce, na nichž jsou motivy silnic, kde si mohou chlapci hrát s autíčky.

Obyčejná nemusí být ani postel na spaní. Co byste řekli na postel v podobě závodního auta nebo oblíbeného pohádkového motivu. Ten se mimochodem může objevit také na zdi. Mezi chlapci vedou indiánské stany, které mimochodem můžete doplnit o praktické LED osvětlení. U pokojů pro kluky se snažte podchytit celkový dobrodružný koncept, jehož dosáhnete i montáží boxovacího pytle nebo závěsného basketbalového koše.

Pokoj pro dívky

U dívek nastává trochu opačná situace. Ty touží spíše po dětském pokoji pro princezny. Od toho by se měly odvíjet i ty nejmenší detaily. Na mysli máme barvu malby a některých bytových dekorací. U dívek jednoznačně vyhrává růžová. Když to spojíte s dostatečným množství plyšáků, velkým zrcadlem ověšeným dekorativními žárovkami a patrovou postelí, určitě vás budou mít rády. Pokud to interiér umožní, můžete do pokoje pro dívky zakomponovat také houpačku.

Vždy myslete na to, že dětský pokoj je vhodné zařizovat s přihlédnutím k nátuře dítěte a k jeho koníčkům. Někdo má rád přírodu, jiný zase auta a dívky panenky. Díky pestrému výběru sortimentu lze vytvořit v podstatě cokoliv. Proto neváhejte a udělejte radost svým dětem. Pusťte se do zařizování pokoje, kde se jim bude líbit.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*