Retenční nádrž na klíč

Retenční nádrž na klíč
Přemýšlíte nad pořízením retenční nádrže? Zařízení, které dokáže zachytit dešťovou vodu k dalšímu využití a to po dobu až 3 týdnů, se jistě hodí do každého rodinného domu či chalupy. Zachycenou vodu lze využít například ke splachování, zalévání či mytí auta. Úspora, kterou nádrž přinese, se snadno vyšplhá k deseti tisícům. Nicméně tu před zájemci leží nepříjemná překážka a tou je složitost jejího pořízení.

Český zákon ukládá povinnost projektové dokumentace, hydrogeologického posudku a pak samozřejmě musíte získat i oficiální povolení ze strany úřadů. Leč je to jen několik málo kroků, sehnat správného specialistu může být poměrně oříšek. Vzhledem k jejich nedostatku a velkým frontám není neobvyklé, že na vše čekáte řadu měsíců.  Naštěstí to není vaše jediná možnost.

Společnost jako například ZAKRA s.r.o., která provozuje mimo jiné i web ČOV bez úřadů, se zabývá řešením pro klienty na klíč. To znamená, že za vás vyřídí všechny tyto potřebné záležitosti, aniž byste se vy osobně museli zvednout ze židle! Neváhejte využít jejich bezplatné konzultace, při které se dozvíte vše podstatné.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*